Obszerny wywiad z Romanem Reignsem - Nowe informacje w sprawie sytuacji z WWE

Uwaga na Spoilery! Roman Reigns o nadchodzącej konfrontacji z mistrzem, Paige przeprasza fanów wrestlingu, Gwiazdy NXT obecne na SmackDown

» W przyszłym tygodniu na SmackDown powróci WWE Universal Champion Bill Goldberg. Bill spotka się z Romanem Reignsem w celu podpisania kontraktu upoważniającego tę dwójkę do walki na WrestleManii 36.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Roman Reigns omówił zbliżającą się konfrontację z mistrzem WWE Universal. Roman stwierdził, że szanuje swojego przeciwnika, ale w WWE nie ma miejsca na osoby półetatowe. Na zakończenie “The Big Dog” obiecał, iż pokona Billa i odbierze mu tytuł na WrestleManii 36.

Na obecną chwilę nie wiadomo, gdzie odbędzie się przyszłotygodniowy odcinek SmackDown. Jednak nie wykluczone jest, iż po raz kolejny gwiazdy WWE powrócą do WWE Performance Center.

» Była WWE Divas Champion Paige nie pojawiła się na wczorajszym odcinku SmackDown mimo, iż jej obecność została wcześniej zapowiedziana.

Paige, która pracuje jako analityk w programie WWE Backstage FS1 miała pojawić się na wczorajszym SmackDown w WWE Performance Center. Niestety w wyniku przeszkód, jakie ją spotkały. A chodzi tutaj o problemy z podróżą związane z epidemią koronawirusa. Paige za pośrednictwem Twittera przeprosiła fanów:

“Przykro mi, że podróż utrudniła mi dotarcie na #SmackDownLive. To jest zupełnie poza moją kontrolą. Bardzo przepraszam, ale przynajmniej @itsBayleyWWE zapewni wam rozrywkę”.

» Gwiazdy WWE NXT pomogły w organizacji wczorajszego odcinka WWE SmackDown, który odbył się w WWE Performance Center. Producent WWE NXT Jeremy Borash za pośrednictwem Twittera skomentował produkt, który został przeniesiony z Little Caesar Areny w Detroit do PC w wyniku » panującej epidemii:

“Świetna współpraca z #SmackDown w Orlando. Nie możecie przegapić tej historii, transmisji na żywo z @WWEPC”.