WWE odnośnie planu awaryjnego, Becky Lynch o koronawirusie i zachowaniu w szatni, Cesaro komentuje porażkę z Danielem Bryanem

WWE ogłosiło, że w poniedziałek w WWE Performance Center odbędzie się Monday Night RAW bez udziału publiczności. WWE potwierdziło, że ma plan awaryjny, gdyby WrestleMania 36 została odwołana:

Jesteśmy zaangażowani w organizację WrestleManii 36 na Raymond James Stadium, 5 kwietnia. Gdyby show zostało anulowane, wprowadzimy plan awaryjny. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych wykonawców oraz pracowników, to priorytety. Ściśle monitorujemy sytuację z naszymi partnerami oraz urzędnikami rządowymi w Tampa Bay.

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że WrestleMania 36 zostanie odwołana z powodu Koronawirusa. WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch stwierdziła, że na zapleczu w WWE nic się nie zmieniło:

To normalny biznes. Myślę, że stale spotykamy się z różnymi ludźmi. Ciągle podajemy sobie ręce. Wiemy, jak używać środków do dezynfekcji rąk. Stale jesteśmy narażeni na różne bakterie. Nie możesz się przestraszyć. Trzeba kontynuować , to co się robi i mieć nadzieję, że będzie dobrze.

» WWE Superstar Cesaro w rozmowie z Kaylą Braxton wypowiedział się na temat porażki z Danielem Bryanem doznanej podczas ostatniego odcinka SmackDown:

Gdybyście powiedzieli mi dziesięć lat temu – kiedy walczyłem na scenie niezależnej przed 20 ludźmi – że będę zmagał się z Danielem Bryanem przed zerową publicznością, uwierzyłbym wam. Ale nie jeżeli ktoś powie, że w WWE tak będzie. Jest to dość surrealistyczne i pokazuje, że WWE musi poświęcić zabawne programy.