Chelsea Green wyjawia szczegóły swojego urazu, Co może wydarzyć się na najbliższym SmackDown?, Lana o pobycie w WWE

» W zeszłym miesiącu Chelsea Green złamała nadgarstek w połowie swojego meczu w Full Sail University, gdzie zmierzyła się z Jessie. Green była w stanie ukończyć pojedynek uzyskując zwycięstwo, a następnego dnia przeszła operację, aby naprawić uraz:

“To był koniec mojego pierwszego meczu w WWE NXT Full Sail. W tym momencie moje przedramię zostało złamane po czterech minutach. Najczystsze wykończenie? Najsilniejszy pin? Absolutnie nie…#IndyForLife”.

» WWE poinformowało, że na wtorkowym odcinku SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem WWE RAW & SmackDown Women’s Champion Becky Lynch z Charlotte Flair. Będzie, to ich pierwsze spotkanie twarzą w twarz od “Winner Take All” Matchu na WrestleManii 35. W zeszłym tygodniu WWE Champion Kofi Kingston, Xavier Woods i Kevin Owens pokonali Ruseva, Shinsuke Nakamurę oraz Cesaro. W tym tygodniu odbędzie się konfrontacja Kingstona(w/Woods i Owens) z Nakaurą(w/Rusev i Lana) w single matchu. Tej samej nocy Roman Reigns wypowie się na temat ataku, którego dopuścił się na prezesie WWE.

» WWE Women Lana wypowiedziała się na temat swojego pobytu w WWE:

“To bardzo trudne pytanie. Bardzo kocham WWE. Nie ma większej miłości niż ta od WWE Universe. Wiem, że jesteśmy w związku miłosno-nienawistnym, ale przynajmniej oni czują do mnie mięte. To mi się bardzo podoba w WWE Universe. Czuję się coraz silniejsza i jestem im za, to bardzo wdzięczna. Lubimy z mężem występować przed WWE Universe i na pewno będziemy to robić jeszcze przez bardzo długi czas”.