WWE Monday Night RAW 17 maja 2021: Raport

Ten odcinek RAW odbywa się w Yuengling Center na Florydzie.

Show otwiera Bobby Lashley spacerujący za kulisami z atrakcyjnymi kobietami.  Montel Vontavious Porter jest w ringu i przedstawia Lashleya, który w towarzystwie tychże kobiet wychodzi na arenę. Dostajemy podsumowanie wczorajszego meczu o WWE Championship. Montel mówi, że to dla niego przyjemność stać tu z wszechmocnym mistrzem WWE. Pokonał dwóch najtwardszych, najsilniejszych, najpodlejszych zawodników w rosterze. Teraz Braun Strowman ma połamane żebra, a Drew McIntyre rano nie mógł nawet wstać z łóżka. Rzucają otwarte wyzwanie każdemu w szatni, kto chce stanąć do walki z Lashleyem.
Na arenę wychodzi Drew McIntyre.
Chce walki o tytuł dzisiejszego wieczoru! MVP mówi jednak, że nie dał mu skończyć, a otwarte wyzwanie jest dla każdego poza Drew i Braunem. Przerwa.

Match #1
AJ Styles vs. Elias

Zwycięzca: AJ Styles

Po walce, Omos goni Jaxsona po rampie, podczas gdy Elias wbija AJ w stalowe schody! Omos wraca i odpędza Eliasa.

Alexa Bliss i Lilly są za kulisami. Alexa mówi, że mają szczęście, że Natalya i Tamina są dziś na show, a Lilly po prostu nie może się doczekać, aż je zobaczy. Przerwa!

Po przerwie, Matt Riddle kręci się za kulisami, gdy zbliżają się New Day. Dostali jego wiadomość i proszą, aby zobaczyć jego węża. Randy Orton zjawia się i pyta gdzie jest Adam Pearce i dlaczego New Day są tutaj. Wyjaśniają, że Riddle obiecał im, że zobaczą dwugłowego węża, a Matt przyznaje, że naciągnął prawdę w duchu przyjaźni. W zeszłym tygodniu tak dobrze się bawili i to dało mu pomysł na kontynuowanie ich sojuszu, jeśli tylko Randy przeprosi New Day. Wie, że przeprosiny są trudne, ale Orton mówi, że tego nie zrobi. New Day mówią, że i tak nie przyjmą jego przeprosin. Kofi wyzywa Randy’ego na pojedynek i Orton się zgadza!

Na swoim placu zabaw Alexa Bliss czesze włosy Lilly.
Natalya i Tamina dołączają do niej, a ona im gratuluje. Natalya mówi o tym, jak dumne ze swojej wygranej i jak ciężko było pokonać Nię Jax i Shaynę Baszler. Tamina jest gotowa do wyjścia. Bliss mówi, że Lilly chce znać ich ulubiony kolor. Natalya mówi, że pewnie różowy. Tamina mówi, że czarny i niebieski, co będzie świetnie wyglądało na twarzy Bliss, jeśli spróbuje czegoś dziwnego. Bliss mówi, że to nie było zbyt miłe ale na szczęście Lilly bardzo ich lubi. Lilly bardzo podobało się to, jak Tamina pokonała Reginalda kilka tygodni temu. Tamina wspomina, jak ona nie ma problemu skopać go ponownie. Bliss opowiada o Lilly zbierającej skrzydła martwych robali i inne części ciała. Natalya i Tamina zdziwione. Wychodzą, podczas gdy Bliss gawędzi o Lilly.

Match #2
Angel Garza vs. Drew Gulak

Zwycięzca: Angel Garza

R-Truth za kulisami przeprowadza wywiad, podczas gdy Akira Tozawa czai się w tle. Tozawa czołga się po schodach i atakuje od tyłu…

Akira Tozawa zostaje nowym mistrzem 24/7!

Match #3
Kofi Kingston vs. Randy Orton

Zwycięzca: Kofi Kingston

Za kulisami kobieca dywizja tag team narzeka na Adama Pearce’a i jego asystentkę Sonyę Deville i kłóci się o to, kto dostanie title-shota w następnej kolejności.
Charlotte Flair pojawia się. Żąda ona pojedynku jeden na jeden z Rheą Ripley, ponieważ technicznie rzecz biorąc nie przegrała wczorajszej nocy. Deville mówi, że decyzja nie jest wyłącznie jej i musi pokonać dziś wieczorem Asukę, a oni to rozważą. Charlotte mówi, że to nie będzie problem. Rhea Ripley mówi, że nie może się przejmować tym pojedynkiem i chce nowego pretendenta. Charlotte twierdzi, że pokona Asukę i wygra tytuł, a Rhea mówi, że będzie oglądać jej walkę, bo Królowa może upaść.

Match #4
WWE Women’s Championship
Natalya & Tamina (c) vs. Nia Jax & Shayna Baszler

Zwyciężczynie: Natalya & Tamina

Match #5
Sheamus vs. Ricochet

Zwycięzca: Sheamus

Po walce, Sheamus mówi o tym, jak dobrze czuje się i jak kocha swoje złoto. Ostrzega Bobby’ego Lashleya, aby miał oko nad swoim ramieniem, bo może po prostu przyjąć to otwarte wyzwanie.

Za kulisami, Mace i T-BAR ucinają promo.
Panowanie Bobby’ego Lashleya nad tytułem ma swoją datę ważności i dziś wieczorem spłaci on swój dług. Wszystko co żyje ma swój koniec i któryś z nich zakończy spuściznę Lashleya. Rzucają monetą i mówią, że to strasznie być Bobby’m Lashley’em.

Match #6
Asuka vs. Charlotte Flair

Zwyciężczyni: Asuka

John Morrison jest za kulisami. Mówi, że czuje się tak, jakby ktoś dłubał w jego mózgu, jakby był martwy i gnił w środku. Miz może już nigdy nie być taki sam, dlatego poświęca dzisiejszą walkę jego pamięci, gdziekolwiek jest.

Damian Priest wchodzi na arenę. Przerwa.

Match #7
Lumberjack Match
John Morrison vs. Damian Priest

Zwycięzca: Damian Priest

Priest przeprowadza krótką rozmowę Mówi, że czuje się świetnie i chce aby jego imię żyło wiecznie i może przyjmie otwarte wyzwanie Bobby’ego Lashleya. Przerwa.

Po przerwie, za kulisami odbywa się wywiad z Sheltonem Benjaminem. Nie będzie marnował cennego czasu na rozmowy o Cedricu Alexandrze, jest tu po to, by porozmawiać o wyzwaniu rzuconym Bobby’emu Lashleyowi o tytuł dziś wieczorem. Cedric pojawia się i mówi, że nie jest tu po to by walczyć, jest tu po to by pogratulować mu za to, że w końcu ma odwagę rzucić wyzwanie Bobby’emu Lashleyowi. Mówi Sheltonowi, że zawsze będzie bezwartościowy, a Benjamin powala go jednym ciosem!

Bobby Lashley wychodzi na arenę. Reklama.

Wyzwanie Lashley’a przyjmuje.. Kofi Kingston!

Match #8
Kofi Kingston vs. Bobby Lashley

Zwycięzca: Kofi Kingston

W towarzystwie świętujących The New Day, kończymy dzisiejszy odcinek RAW.