Co wydarzyło się podczas RAW 5 lipca 2021 roku?

Money in The Bank zbliża się wielkimi krokami, więc i atmosfera na RAW robi się coraz gorętsza. Co wydarzyło się dzisiejszej nocy w Tampie?

New Day odnoszą zwycięstwo nad Bobbym Lashleyem i MVP

Na początku show, Bobby Lashley i MVP za kulisami skrytykowali Xaviera Woodsa i Kofiego Kingstona i przyrzekli, że Lashley pokona Kingstona, zachowując mistrzostwo WWE na Money in the Bank. Lashley nie zgodził się również z tym, że Kingston nazwał go “miękkim” na zeszłotygodniowym RAW. Woods i Kingston w dalszej części show zasugerowali, że Kingston już dostał się do głowy Lashleya swoimi komentarzami w zeszłym tygodniu.

The New Day vs. Bobby Lashley & MVP

ZWYCIĘZCY: The New Day

CO JESZCZE WYDARZYŁO SIĘ PODCZAS RAW?

* The Miz był gospodarzem wydania Money in the Bank w Miz TV. Zawodnicy Money in the Bank matchu dołączyli do programu i wybuchł niebotyczny chaos.

* John Morrison pokonał Ricocheta. Pojedynek rozpoczął się po segmencie telewizyjnym Miza i był rewanżem za double count out z poprzedniego tygodnia. The Miz użył swojego wózka inwalidzkiego, by zablokować Ricocheta i opóźnić jego powrót do ringu.

* Nia Jax, Shayna Baszler, Dudrop & Eva Marie pokonały Nikki Cross, Asukę, Naomi & Alexę Bliss gdy Jax trafiła Cross za pomocą Samoan dropu. Po starciu Eva Marie ponownie ogłosiła się jako jedyna zwyciężczyni pojedynku.

* Mustafa Ali pokonuje Mansoora

* Drew McIntyre pokonuje Jindera Mahala przez dyskwalifikację po ingerencji Veera i Shanky’ego. Po tym jak Mahal, Veer i Shanky pobili McIntyre’a po DQ, ukradli miecz McIntyre’a.

* Lucha House Party pokonali Mace & T-Bar 

* Riddle pokonał AJ Stylesa. Finisz nastąpił po odwróceniu uwagi Omosa przez Viking Raiders. Pozwolili tym samym Riddle’owi na szybki pin.

* Charlotte Flair i Rhea Ripley walczyły o kulach. Flair była o kulach w ringu, kiedy Ripley również wyszła o kulach, szydząc z Flair. Obie kobiety wyrzuciły kulę drugiej i zanim zaangażowały się w walkę z kulami, Flair opuściła ring.

* Jaxson Ryker & R-Truth pokonali Cedrica Alexandra & Eliasa. Akira Tozawa wbiegł do ringu ze swoim mistrzostwem 24-7, Truth prawie przypiął Tozawę i wygrał pas. Truth zaczął gonić Tozawę, zostawiając Rykera samego. Elias chciał stawić czoła Rykerowi a Ryker szybko przypiął Alexandra.