WWE Monday Night RAW 5 kwietnia 2021: Raport

To już ostatni przystanek czerwonej tygodniówki przed WrestleManią! 

Show otwiera Drew McIntyre. Przypomina nam, że za 5 dni jest WrestleMania. To największa walka w ich życiu i nie może się doczekać. Oboje mają podobne podróże, wzloty i upadki, przebyte drogi, a co ich różni? To jest poświęcenie, zwłaszcza jak wiele jest gotów poświęcić. Bobby wiele poświęcił, przegapił wesela i święta, ale Lashley nadrabia, gdy wraca do domu, gdzie McIntyre cały czas szlifuje. Nawet kiedy jego mama umierała, nie poszedł do domu, wciąż naciskał i szlifował, a jak można pokonać człowieka, który poświęci wszystko?
Do akcji wkraczają Bobby Lashley i Montel Vontavious Porter. Lashley mówi, że to rozumie ale niestety tylko jeden z nich może być na szczycie. Mówi o tym, że czuje jak życie opuszcza ciało Drew w Hurt Lock i obiecuje, że to się powtórzy na WrestleManii. McIntyre przyznaje, że wyszedł w Hurt Lock, to nie jest żart, ale on kpi z Bobbyego, że potrzebuje pomocy. Lashley mówi, że może trzymać się w pobliżu i zobaczyć co zrobi później z Cedriciem Alexandrem.
McIntyre próbuje go sprowokować do walki już teraz.
Wchodzi król Baron Corbin. Zgadza się z Porterem i mówi, że dokończy to co zaczął w zeszłym tygodniu i wyłączy McIntyre’a z title matchu poprzez ubicie jego d*py. Przerwa.

Matt Riddle wpada na New Day w Gorilli i bełkocze do nich o tym jak mogą się naćpać i innych tematach związanych z zielskiem.

Match #1
AJ Styles vs. Xavier Woods

Zwycięzca: Xavier Woods

Za kulisami widzimy jak Bad Bunny i Damian Priest przybywają na arenę. Braun Strowman przechadza się za kulisami, aby wysłać nas na przerwę.

Po przerwie, Braun Strowman wygłasza promo z wnętrza stalowej klatki. Mówi, że przez całe życie miał do czynienia z ludźmi znęcającymi się nad nim przez ich postrzeganie tego kim jest, a rzeczą, której Shane McMahon nie rozumie jest to, że nie wie w co się wpakował. Może sobie gadać ile chce, ale kiedy drzwi się zamykają, kończy się bieganie, a on walczy dla każdego, komu kiedykolwiek powiedziano, że nie jest wystarczająco dobry. Krzyczy, że Shane ma zamiar „get These Hands”
Wychodzi Shane McMahon. Pyta Brauna, co on mu kiedyś zrobił i mówi, że wybranie sypulacji było testem, aby zobaczyć, jak daleko Strowman doszedł od trzeciej klasy, a on musi powiedzieć, że steel cage match nie jest takim głupim wyborem. Na papierze ten mecz faworyzuje Brauna, ale ponieważ jest on McMahonem, przechytrzy i pokona Strowmana wewnątrz klatki i zmusi go do spojrzenia w lustro i przyznania, że jest głupi.

Elias i Jaxson Ryker wychodzą na arenę. Przerwa.

Match #2
Handicap Match
Braun Strowman vs. Elias & Jaxson Ryker

Zwycięzca: Braun Strowman

Miz i John Morrison są za kulisami. Noszą puszki z farbą i żebrzą, twierdząc, że są artystami i mają arcydzieło do stworzenia. Rzeczywiście, podchodzą do Bugatti Bad Bunny i wylewają na niego czerwoną farbę.
Powrót z reklamy. Bad Bunny jest wściekły widząc swój samochód.  Miz i Morrison oślepiają go i obijają! Wrzucają go do innego samochodu, a Johnny Raw wita go w WWE! Miz mówi, że nie szanuje jego muzyki, jego samochodu, ani jego samego, a on zniszczy go na WrestleManii. Adam Pearce i Pat Buck przeganiają Miza i Morrisona. Damian Priest przychodzi z pomocą swojemu przyjacielowi, pojawia się medyk.

Dostajemy materiał z wywiadem Rhea Ripley. Mówi, że nie mówi nic o swoich strategiach ale wie dokładnie, co robi. Ona i Asuka muszą się dziś dogadać, bo inaczej zostaną rozszarpane, a Asuka będzie musiała poczekać do niedzieli, by dostać jakikolwiek rewanż, którego chce.

Match #3
Asuka & Rhea Ripley vs. Nia Jax & Shayna Baszler

Zwyciężczynie: Nia Jax & Shayna Baszler

Dostajemy podsumowanie rozpadu Hurt Business.

Montel Vontavious Porter rozmawia przez telefon za kulisami, gdy Cedric Alexander i Shelton Benjamin przychodzą. Cedric chwyta go i mówi, że da Bobbiemu bliznę, przez którą go zapamięta i nie może się doczekać, aż Drew skopie mu tyłek i zdemaskuje go jako oszusta, którym jest. MVP od razu udziela wywiadu i przypisuje sobie zasługi za ich znaczenie, aż Bobby Lashley zwija się i mówi, że rozbije tyłek Cedrica na pół. I w tym miażdżącym tonie przechodzimy do przerwy.

Nia Jax, Shayna Baszler i Reginald wpadli na wywiad za kulisami. Reszta dywizji tagów zwija się zanim zdążą się gdziekolwiek dostać i wszyscy żartują przed four-way #1 contender’s match na Manii. Nawet Billie Kay przechodzi w pewnym momencie.

Dostajemy pakiet wideo dla sceny WWE Championship  i Lashley wychodzi na arenę, aby wysłać nas do przerwy.

Match #4
Bobby Lashley vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Bobby Lashley

Po walce, Shelton Benjamin atakuje ponownie, ale Bobby powala go STO przed chwyceniem Hurt Lock!

Widzimy Bad Bunny’ego i Damiana Priesta za kulisami. Przerwa.

Po przerwie, Bad Bunny i Damian Priest wychodzą na arenę, a my dostajemy kolejne podsumowanie malowania samochodu przez Miza i Morrisona. Priest mówi, że Miz tak bardzo przejmuje się Bad Bunny’m, że nie potrafi nawet utrzymać WWE Championship dłużej niż tydzień, a łatwo jest pokonać człowieka dwa na jednego, więc chce wyrównać szanse i zrobić z tego tag match, Miz i Morrison vs. on sam i Bunny na WrestleManii. Bad dostaje się na mikrofon i mówi, że po prostu przyszedł tutaj podążając za swoimi marzeniami, bo kocha ten biznes. Pamięta jak oglądał Raw i SmackDown z tatą i braćmi oraz przyjaciółmi i rodziną i ma wiele dobrych wspomnień z WWE, a teraz nie wie jak się czuć i co myśleć. Dalej mówi o swojej historii z WWE i o tym jak Miz go źle traktował i mówi, że szanuje Miza, ale on nie szanuje go. Przekroczył pewną granicę.  Na WrestleManii pokaże Mizowi jak należy go szanować. Miz i Morrison pojawiają się szyderczo bijąc brawo. „The A-Lister” mówi, że postawi sprawę jasno, Bad Bunny nie należy do tego miejsca i przedawkował swoje powitanie, więc zawstydzą go, zranią i wyślą do domu. Zgadzają się na tag team match i odjeżdżają limuzyną.

Mustafa Ali przechadza się za kulisami, gdy wpada na Sheamusa. Sheamus próbuje go ostrzec przed Riddle’em, ale Ali odcina go i mówi, że Matt reprezentuje wszystko co chce zmienić w WWE. Przerwa.

Match #5
Matt Riddle vs. Mustafa Ali

Zwycięzca: Matt Riddle

Za kulisami odbywa się wywiad z Drew McIntyre. Mówi, że każdy może powiedzieć straszne rzeczy o Baronie Corbinie ale jest wielkim niebezpiecznym facetem, który zrobi wszystko, by wykonać zadanie, ale i tak położy go za pomocą Claymore i przejdzie do WrestleManii. I tak przechodzimy do przerwy.

Bobby Lashley jest za kulisami. Mówi, że chciałby pokonać Drew McIntyre na WrestleManii i wsadzić go w Hurt Lock i uśpić jego tyłek. Po zakończonych wejściach na nasz main event, przechodzimy do przerwy.

Wracając z reklamy, do ekipy komentatorskiej po raz kolejny dołączył Montel Vontavious Porter.

Match #6
King Baron Corbin vs. Drew McIntyre

Zwycięzca: Drew McIntyre

Show kończy się na tym, że Bobby Lashley wychodzi na rampę i wpatruje się w McIntyre.

To na dzisiaj tyle. WrestleMania Week ruszył pełną parą!