RVD o dołączeniu do Hall of Fame, legenda WWE chce walki z WALTEREM, Eric Bischoff o swoim zwolnieniu w 2019 roku

Były mistrz WWE Rob Van Dam został dodany do klasy Hall of Fame 2021. W wywiadzie z Billem Broderickiem z Battle Creek Enqurier, RVD ujawnił co powiedział mu szef WWE Vince McMahon.

Wprowadzenie do Hall of Fame prawdopodobnie oznacza więcej niż bycie mistrzem świata, ponieważ było wielu mistrzów, którzy prawdopodobnie nigdy nie zawitają do galerii sław. To, że Vince McMahon wstał podczas ceremonii wprowadzenia oraz powiedział mi, że zmieniłem styl prowadzenia biznesu, było prawdopodobnie największym komplementem, jaki mogłem sobie wyobrazić.

Była gwiazda ECW również dodała, że samo zaproszenie do Hall of Fame było wielkim zaskoczeniem.

Byłem zachwycony, kiedy to usłyszałem. To była ogromna niespodzianka. Przechodzę do historii z legendami, które zainspirowały mnie, kiedy dorastałem Battle Creak. Teraz przyszłe pokolenie będzie na mnie tak patrzeć. To niezwykły zaszczyt.

WWE Hall od Famer Mark Henry oznajmił, iż widzi WALTERA jako głównego mistrza w WWE w przeciągu kilku lat. Najsilniejszy człowiek świata wyraził również nadzieję, że umieści Austriaka w swoim Hall of Pain oraz przygotuje go do wielkiej kariery. Henry zaznaczył również, że jeśli miałby wrócić na jeszcze jedną walkę, chciałby się zmierzyć właśnie z WALTEREM.

Chce jeszcze jedną walkę zanim definitywnie powiem “Nie zawalczę już nigdy”. WALTER jest jednym z zawodników , którzy potrzebują by umieścić ich w Hall of Pain, aby w przyszłości stać się mistrzem oraz topową gwiazdą w tym biznesie.

 

W ostatnim odcinku 83 Weeks Podcast gościł Eric Bishoff. W rozmowie opowiedział o odczuciach po ceremonii Hall of Fame oraz o zwolnieniu z WWE w 2019 roku. O samej nominacji podobnie jak RVD uznał, iż jest to wielkie wyróżnienie dla jego osoby oraz jest bardzo szczęśliwy z powodu zasilenia tej klasy.

W czerwcu 2019 roku Eric został ogłoszony jako dyrektor ekskluzywny SmackDown. Kilka miesięcy później został nieoczekiwanie zwolniony z tej posady. Opowiedział, że został potraktowany z klasą przez samego Vinca, ale również przez innych współpracowników.

Zamiast po prostu wezwać ochronę i odprowadzić mnie za drzwi, pożegnałem się z całym zespołem , który czekał wówczas na mnie w biurze. Byłem naprawdę szczęśliwy, mogąc się z nimi pożegnać  i wyjść z pokoju, mówiąc każdemu coś pozytywnego. Przed pożegnaniem rozmawiałem z Vincem, który był zasmucony z tego powodu, gdyż mieliśmy wspaniały kontakt ze sobą.

PODOBNE POSTY:

  1. Seth Rollins o Hulku Hoganie: Zawsze był miły, ale to nie czyni z niego wspaniałego człowieka, Bruce Prichard: Podczas Monday Night Wars mogliśmy zrobić to inaczej, Inspirująca przemowa Kane’a
  2. Will Ospreay wyzywa byłych mistrzów WWE do walki, Titus O’Neil w Hall of Fame?! i karta walk pierwszego IMPACT po przenosinach na czwartki
  3. Skomplikowana sytuacja Ivelisse Velez w AEW, Chris Jericho o niezadowoleniu TNT po debiucie Stinga, Andrade dołączy do New Japan Pro Wrestling?
  4. Czy Live Sex Celebration zostanie usunięte?, Roman Reigns vs The Rock na WrestleManii, Bayley o wpływie FTR na kobiecy wrestling