Skomplikowana sytuacja Ivelisse Velez w AEW, Chris Jericho o niezadowoleniu TNT po debiucie Stinga, Andrade dołączy do New Japan Pro Wrestling?

» Ivelisse Velez opublikowała aktualizację dotyczącą swojego statusu w All Elite Wrestling, ale jej post szybko zniknął z mediów społecznościowych.

Portal The Wrestling Observer informuje, że Ivelisse związana jest kontraktem, który umożliwia jej pracę na wybranych wydarzeniach, więc dlatego nie pojawia się na tygodniówkach Dynamite, czy Dark. Z raportu wynika, iż wrestlerka wdała się w konflikt z trenerami AEW, co nie wpływa pozytywnie na jej przyszłe bookingi. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Velez będzie pracowała w ringu AEW, ale wciąż obowiązuje jej kontrakt, więc nie mam mowy o żadnym zwolnieniu.

Ostatni występ Ivelisse w ringu AEW miał miejsce 24 lutego na tygodniówce DARK, gdzie z Diamante przegrały z KiLynn King i Red Velvet. Warto zaznaczyć, że wrestlerka jest chętna do przyjmowania nowych bookingów.

»W najnowszej odsłonie “Talk Is Jericho”, Chris Jericho wyjawił, dlaczego przedstawicielom TNT nie spodobał się debiut Stinga.

Myślałem, że to będzie fajny pomysł, ponieważ wiedziałem, że Sting będzie niespodzianką. Niestety TNT poprosiło nas o to, abyśmy nie postępowali w taki sposób. Dlatego Paul Wight został ogłoszony za pośrednictwem portali społecznościowych. TNT nie chciało niespodzianek, ale cóż tak się stało. Chcieliśmy sprawić fanom wielką niespodziankę, później chcieliśmy, aby dostali wielkie ogłoszenie, więc wykorzystaliśmy nadążającą się okazję i przedstawiliśmy Paula, o czym wszyscy wiedzieli.

»Były WWE Superstar Andrade za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował krótki materiał wideo, na którym widać wrestlera składającego podpis na papierze.

8 marca poprosił o zwolnienie, ale pierwsza próba obostronnego rozwiązania kontraktu została odrzucona przez firmę. Wrestler z Meksyku został zwolniony 21 marca (FastLane). W telewizji WWE nie pojawił się od października ubiegłego roku, co z pewnością nie było dobrym posunięciem ze strony oficjeli WWE. Andrade jest doskonale wyszkolonym wrestlerem, więc marnowanie takiego potencjału było wielkim grzechem.

Nowe początki!!!! Un nuevo Comienzo! #TheWorldIsMine #ElMundoEsMio

Komentarz może być nawiązaniem do eventu organizowanego przez federację New Japan Pro Wrestling.