Czy Live Sex Celebration zostanie usunięte?, Roman Reigns vs The Rock na WrestleManii, Bayley o wpływie FTR na kobiecy wrestling

» WWE Hall of Famer Edge nie jest pewien, czy “Live Sex Celebration” z udziałem Lity pozostanie w sieci WWE, ponieważ Peacock kontynuuje usuwanie kontrowersyjnych treści, jakie pojawiły się w przeszłości w WWE.

Wiesz, tak naprawdę nie myślałem o tym! Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to jeden z tych segmentów, które po prostu wymazałem z mojej głowy – przyznał Edge w rozmowie z SportsKeeda.

Jeśli patrzysz na to z perspektywy programu mówisz ok. Byłem w Vikings, gdzie moja postać ścinała ludziom głowy i nakładała je na kolce. Nigdy nie uprawiałem seksu na ringu wrestlingowym, więc nie widzę powodu zdejmowania wspomnianego segmentu. Z jakiegoś powodu takie segmenty trafiają do innej kategorii niż produkcja. Nie jestem w stanie tego zrozumieć, więc gdzie to umieścisz?

» Ariel Helwani z MMA Show rozmawiał WWE Universal Championem Romanem Reignsem odnośnie ubiegłorocznej WrestleManii oraz potencjalnej walki z The Rockiem.

Nie oglądałem. Szczerze mówiąc nie oglądałem żadnego wrestlingu, zanim zrobiłem sobie przerwę. Przed nawrotem choroby byłem cały czas w drodze pracując na pełnym etacie. Nie przegapiłem żadnego wydarzenia, walczyłem mimo urazów. W ciągu tygodnia w domu spędzałem półtora dnia. Przez wiele lat pracowałem z szalonym harmonogramem. Nadszedł czas, aby poświęcić się mojej rodzinie. Dzięki chorobie nauczyłem się, czym jest wspólnie spędzany czas z najbliższą rodziną. Podsumowując nie oglądałem ubiegłorocznej WrestleManii, więc mam nadzieję, że tegoroczna sprawi mi jeszcze więcej przyjemności niż poprzednie, w których uczestniczyłem.

Paul Heyman ujawnił, że The Rock skontaktował się z nim w sprawie pojedynku z Reignsem.

Była duża szansa w ubiegłym roku. W obecnym czasie będę wdzięczny za możliwość występu przed publicznością liczącą tysiąc osób. Dla nas wykonawców najważniejsza jest integracja z fanami. Byłoby wspaniale, gdybym mógł walczyć z The Rockiem. Chcę tworzyć swoją historię, budować swoją postać, która zostanie zapamiętana przez wszystkich. Chcę stworzyć najbardziej monumentalne momenty, więc jeśli wszystko wróci do normy to pojedynek z Dwaynem jest bardzo możliwy. Na pewno każdy chciałby zobaczyć dwóch braci jednej krwi walczących ze sobą na śmierć i życie.

» WWE Women Bayley wypowiedziała się na temat wpływu, jaki wywarli członkowie FTR (dawniej The Revival) na pojmowanie dywizji tag teamowej przez kobiety w WWE.

Nigdy nie uczyłyśmy się psychologii tag teamowej. Raz tylko mieliśmy okazję spotkać się z Daxem i Cashem – ciężko ich teraz nazwać. Nauczyliśmy się od nich bardzo wiele mimo, iż na rozmowę nie poświęcaliśmy wiele czasu. Podczas spotkania oglądaliśmy mecze z ich udziałem, zakochałam się w tym. Dzięki nim jeszcze bardziej chciałam walczyć o WWE Women’s Tag Team Championship. FTR zmusiliby nas do oglądania Arna Andersona i Tully’ego Blancharda. Pokazali nam w jaki sposób powinniśmy się drażnić z fanami, aby dać im możliwość przewidzenia rezultatu.