Beth Phoenix o dwuletniej pracy w NXT, Qatar Pro Wrestling zapowiada międzynarodowy event, Trish Stratus wspomina feud z Mickie James

» WWE Hall of Famer Beth Phoenix za pośrednictwem Twittera poinformowała, że ponad dwa lata temu została komentatorką WWE NXT.

Od prawie 2 lat pracuję jako jeden z głosów @WWENXT… Podczas mojej kadencji wystartowałam w Royal Rumble, prowadziłam zdalne programy, uczyłam się w domu, nawet zainkasowałam RKO. ALE co najważniejsze, w końcu czuje się pewna przy biurku. Dziękuję @VicJosephWWE @StuBennett @TomPhillipsWWE.

Dwudniowe wydarzenie NXT TakeOver odbędzie się 7 i 8 kwietnia. Pierwszy dzień dostępny będzie w USA Network, Peacock oraz WWE Network. Drugi dzień dostępny będzie w Peacock i WWE Network.

» Właściciel i promotor federacji Qatar Pro Wrestling, Ali Al-Marafi potwierdził, że Superslam 3 odbędzie się 22 lutego 2022 roku w Lausail Sports Arenie w Katarze. Na arenie zasiąść ma ponad 20 tysięcy osób. Wydarzenie to będzie pierwszym międzynarodowym pokazem, w którym udział wezmą gwiazdy AEW oraz WWE.

W tym momencie zatwierdzone zostały takie gwiazdy, jak: WWE Hall of Famers Bret Hart, Booker T, Mark Henry, Eric Bischoff, AEW stars Jon Moxley, Brian Cage, Sting, Sammy Guevara, NJPW stars Hiroshi Tanahashi, Will Ospreay, ROH Star EC3 i były wrestler WWE Sin Cara (Cinta De Oro).

ZOBACZ TAKŻE >>> QPW SuperSlam II – Wyniki

Warto zauważyć, że ostatnie wydarzenie QPW „Superslam” odbyło się w lutym 2020 roku i było dostępne na FITE. W zeszłorocznej walce wieczoru Alofa pokonał Alberto Del Rio, Roba Van Dama i Chrisa Raabera zdobywając QPW World Championship.

» Trish Stratus wystąpiła w jednym z odcinków WWE The Bump, w którym wypowiedziała się na temat feudu prowadzonego z Mickie James.

Aby mieć ten mecz musisz wiedzieć, że nie był to tylko pojedynek. To wszystko, co do tego doprowadziło. To było osiem miesięcy kulminacji fabuły, rozwój obu postaci. Ludzie byli gotowi na przejażdżkę, czekając na jeden moment. Ta wyjątkowa reakcja ze strony fanów była odzwierciedleniem naszej ciężkiej pracy, jaką wykonałyśmy przez kilka miesięcy. To niesamowite, że miałyśmy tyle osób, które nas wspierały. Wiele osób pytało mnie, jak się czułam, ponieważ zostałam wygwizdana będąc babyfacem. Nie obchodziło mnie to. Chciałam tylko usłyszeć decybel dźwięku, więc fakt że wszyscy interesowali się tym, co robimy, był fantastyczny.