Paige: “Chciałabym wrócić do wrestlingu”, Z kim chciałaby współpracować Carmella?, The Brian Kendrick przejdzie na emeryturę?

» Po kilkuletniej nieobecności do ringu powrócili WWE Hall of Famer Edge, Christian oraz Daniel Bryan. Była WWE NXT Women’s Champion Paige ma nadzieję, że ją spotka podobny los.

Przede wszystkim chciałabym porozmawiać o dniu, w którym po raz pierwszy zdobyłam mistrzostwo kobiet w NXT. Tego dnia zostałam dopuszczona do walki. Zmagałam się z pewnym problemem, ponieważ miała cystę na jajnikach i musiałam poddać się operacji. Triple H powiedział, że mogę wystąpić, ponieważ otrzymałam zielone światło od lekarzy, za co jestem im wdzięczna. Fajnie jest móc zobaczyć gwiazdy powracające po ciężkich kontuzjach, zwłaszcza Edge’a, z którym łączy mnie rodzaj kontuzji. Dzięki Beth Phoenix wyglądam, jak milion dolarów. Dreszcz mnie przeszedł, kiedy zobaczyłam Daniela Bryana rozmawiającego z Edgem na zapleczu. Pomyślałam, że są dla mnie inspiracją i chcę iść ich śladami. W tym momencie nie mam żadnych problemów z szyją, ale wkrótce poddam się kolejnym badaniom i ocenię swój postęp. Mam nadzieję, że być może kiedyś będą mogła wrócić do wrestlingu, ponieważ brakuje mi tego. Wiem, że mentalnie nie jestem gotowa.

» Była WWE SmackDown Women’s Champion Carmella pojawiła się w WWE The Bump. W trakcie podcastu poruszony został temat potencjalnej tag team partnerki oraz nadchodzących momentów w dywizji kobiet.

W tym momencie są dwie kobiety, które szukam. Myślę tutaj o Billie Kay lub o Bayley. Jeśli pamiętasz NXT, Bayley i Carmella były najlepszymi przyjaciółkami. Moją moją najlepszą przyjaciółką zarówno w ringu, jak i poza nim. Fajnie byłoby móc z nią stworzyć drużynę, która zniszczyłaby wszystkich. Billie Kay? Daj spokój, czego ta dziewczyna nie może zrobić? Rozśmiesza wszystkich, jest bardzo utalentowana i kiedyś była mistrzynią tag teamową. Myślę, że te dwie dziewczyny byłyby idealnymi tag team partnerkami. A może będziemy, jak The New Day! W tym momencie ogłoszono tylko dwa pojedynki z udziałem kobiet. Chcę, aby na WrestleManii było ich więcej. Myślę, że w programie powinno znaleźć się więcej kobiet. Jestem podekscytowana walką Sashy i Belair, ale czuję że powinni zaangażować większą ilość kobiet.

» Weteran profesjonalnego wrestlingu The Brian Kendrick został zaprezentowany na oficjalnym kanale WWE Performance Center na YouTube. Materiał wideo został nagrany 28 października 2020 roku, ostatni występ Kendricka dla WWE. Tego dnia współpracując z Mansoorem na 205 Live pokonali Ever-Rise. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Brian wypowiedział się na temat pracy w Capitol Wrestling Center oraz zawieszeniu kariery wrestlera.

Początkowo pomysł dotyczący produkcji wydawał się bardzo dobry…. jeśli plan przejścia na emeryturę jest właściwą rzeczą. Okazuje się, że obie te rzeczy przynoszą tyle samo radości. Uwielbiam to, co robię, ponieważ mam nowe spojrzenie na wrestling. Z zadowoleniem przyjmuję nowe wyzwania i jeśli uda mi się stworzyć cztery mecze i walczyć dwa razy w ciągu jednej nocy, zrobię to. Korzystając z okazji mogę trochę pomóc w treningu, czy produkcji, więc kiedy przejdę na emeryturę być może tym się zajmę. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo mi się to spodoba. Praca z młodymi wrestlerami/wrestlerkami jest niesamowitym doświadczeniem, które napełnia moje serce i duszę.

Po koniec lutego bieżącego roku Brian Kendrick awansował z producenta WWE NXT na producenta marki SmackDown.