Roman Reigns na temat środków bezpieczeństwa w WWE, Ethan Page o różnicy pomiędzy AEW i Impact Wrestling, Dave Meltzer wspomina spotkanie creative teamu WWE

» WWE Universal Champion Roman Reigns w rozmowie z TMZ Sports poruszył temat środków bezpieczeństwa stosowanych przez WWE oraz problemów zdrowotnych.

Myślę, że wszystkie protokoły bezpieczeństwa, które ustaliliśmy od czasu mojego powrotu zagwarantują mi bezpieczeństwo. Jestem odizolowany od miejsca, w którym nie muszę mieć intensywnej reakcji z nikim spoza ludzi, z którymi przebywam na ringu. Każdego tygodnia jesteśmy poddawani testom i nie wydaje mi się, aby podczas WrestleManii było inaczej. Środki bezpieczeństwa stosowane w WWE nie mają sobie równych. Mamy kapsuły, które pozwalają zachować dystans społeczny, a także posiadamy maski, więc wierzę, iż będziemy w stu procentach bezpieczni. Staramy się stworzyć atmosferę, której nikt nigdy nie zapomni.

WrestleMania 37 będzie ósmym kwietniowym PPV z udziałem Romana Reignsa:

Nie ma to, jak WrestleMania. Cieszę się z każdego występu, ponieważ wiem, iż przeszedłem długą drogę, poradziłem sobie z problemami zdrowotnymi i innymi rzeczami, przez co zwiększyłem swoje doświadczenie. Musimy cieszyć się z każdego dnia, więc dla mnie to będzie wyjątkowy dzień. Przez długi czas byliśmy w ThunderDome, nie mając interakcji z fanami, na czym opiera się nasza działalność. Dobrze będzie wrócić do normalnej pracy i zabrać ze sobą kilku fanów, którzy ocenią na czym stoimy i jaki poziom prezentujemy. Miejmy nadzieję, że fani pozwolą nam poczuć swoją reakcję…… Myślę, że będzie fajnie haha.

» Chris Van Vliet przeprowadził wywiad z Ethanem Pagem, który wypowiedział się na temat różnic pomiędzy All Elite Wrestling i Impact Wrestling.

Ekspozycja nie różni się niczym szczególnym. Zasięgi, jakie AEW zdobywa na całym świecie są lepsze. Mam zamiar wychować moją żonę, ponieważ odbyła tę szaloną podróż i ślepo ufała, że znajdę sposób, aby dojść do tego punktu, w którym obecnie się znajduję. Rozmawiam z nią przez cały czas i była zdumiona faktem, że stałem się częścią lokalnej gazety w Hamilton Ontario. Na początku moja rodzina wyśmiewała się z tego, że jestem wrestlerem, ale teraz mi gratulują. Myślę, że znaczenie AEW w świecie rozrywki sportowej jest zdecydowanie większe. Wiem, że na początku firma AEW interesowała się moją osobą, ale wtedy byłem związany kontraktem z IMPACT, więc nie było możliwości zmiany otoczenia. Ja osobiście jestem zadowolony z mojej przygody w Impact Wrestling oraz tego, w jaki sposób prowadzona była moja kariera. To świetne doświadczenie, którego potrzebowałem, aby rozwinąć się prywatnie i zawodowo. Otrzymałem wiele wskazówek, które uczyniły mnie lepszym wykonawcą i myślę, że AEW skorzysta na tym.

» Kilka dni temu informowaliśmy Was o zmianie emisji odcinków WWE NXT, które fani wrestlingu będą mogli oglądać we wtorki na USA Network. W ramach wieloletniej współpracy bitwa, która toczyła się pomiędzy NXT i AEW Dynamite została przerwana.

W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer ujawnił szczegóły spotkania creative teamu, które odbyło się przed NXT TV.

Spotkanie rozpoczęło się od refleksji nad tym, jak daleko zaszła marka NXT w ciągu ostatnich sześciu lat. Zauważono, że byli małą marką, jako pierwsza pojawiła się w środowe wieczoru. Jednak konkurencja nadeszła i próbowała ich wykończyć. NXT transmitowane we wtorki zmieni wiele rzeczy.