SPOILERY! Tony Khan ponownie promuje AEW na Impact Wrestling, Kenny Omega w karcie Hard to Kill, Czy Ethan Page odejdzie z Impact Wrestling?

» Na wczorajszym IMPACT Wrestling, prezes AEW Tony Khan i Tony Schiavone, podobnie jak tydzień temu, promowali najbliższy odcinek Dynamite za pośrednictwem płatnej reklamy.

Tony Khan wyznał również, że nie jest przeciwny występom Kenny’ego Omegi w Impact Wrestling:

Wspaniale jest być tutaj w Impact Wrestling, pomagając waszemu programowi za pośrednictwem płatnych reklam. Dostaniecie dużo fajnych rzeczy na Impact Wrestling. Jedną z nich jest AEW World Champion Kenny Omega. Pozwolę Ci się spotkać z Kennym. Nie zamierzam go karać, ponieważ jest jednym z dwóch najlepszych wrestlerów na świecie razem Jonem Moxleyem. Myślę, że nie ma nikogo lepszego niż Kenny Omega, kto mógłby obejść i zaprezentować wizerunek AEW w innej firmie.

Tony powiedział Donowi, że jeżeli pojawi się na AEW Dynamite, to nauczy go kilku rzeczy o biznesie wrestlingowym:

Don Callis, przyszedłeś na mój program i nauczyłeś mnie po kilku lekcjach? Niczego mnie nie nauczyłeś, Don. Zrobiliśmy największy rating w tym roku. Mam jednego z największych world championów na świecie. Z przyjemnością zapłacę Ci za reklamę, Don. Nauczę Cię kilku rzeczy o biznesie wrestlingowym. Jutro zobaczę Kenny’ego i zapraszam Cię do pójścia za nim.

» Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling doszło do brawlu z udziałem Karla Andersona, Doca Gallowsa i AEW World Championa Kenny’ego Omegi z Impact World Championem Richem Swannem i Motor City Machine Guns (Chris Sabin i Alex Shelley). W związku z tym walkę z udziałem tej szóstki obejrzymy 16 stycznia 2021 roku podczas gali PPV Hard To Kill.

Impact Executive Vice President Don Callis zatwierdził wspomnianą walkę na przyszłomiesięcznej PPV. W sobotę na Final Resolution, Kenny zasugerował Andersonowi powrót do gimmicku Machine Gun, który prezentował w New Japan Pro Wrestling. Jak widać, Karl poszedł za cenną radą swojego przyjaciela w związku, z czym na Impact TV wykonał Gun Stun Ethanowi Page’owi. Warto wspomnieć, że Anderson i Gallows byli częścią Bullet Club w latach 2013-2016.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 14 grudnia 2020: Raport

» Kontrakt Ethana Page’a z Impact Wrestling wygaśnie 31 grudnia 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że współpraca pomiędzy obiema stronami dobiegnie końca. Wrestling INC informuje, że Page rozmawiał już z WWE, AEW oraz MLW. Ethan po raz pierwszy w Impact TV pojawił się w listopadzie 2017 roku razem z Joshem Alexandrem. Panowie pokonali The Latin American Exchange w walce o Impact World Tag Team Championship.