WWE Hall of Famer “Stone Cold” Steve Austin o Broken Skull Sessions, Chris Jericho oferuje sesje w szkole Lance’a Storma, Drew McIntyre komentuje billboard WrestleManii 37

» WWE Hall of Famer “Stone Cold” Steve Austin wystąpił w najnowszym odcinku The Wrestling INC. Daily, w którym wypowiedział się na temat przywrócenia The Steve Austin Show, po tym jak WWE zaoferowało mu serię Broken Skull Sessions.

Naprawdę jestem zadowolony z Broken Skull Sessions głównie, dlatego że robię 1 odcinek w miesiącu. Nagrywamy je, kiedy pojawi się takowa możliwość i otrzymamy gościa, którego szukamy. Cotygodniowy podcast zaczął mi przeszkadzać i stał się apodyktyczny, więc zrezygnowałem z tego.

Kiedy WWE zgłosiło się do mnie w sprawie Broken Skull Sessions, zdecydowałem się na wymianę mikrofonu, aby można było mnie usłyszeć w WWE Network. To oczywiście, że czułem się jakbym był handlarzem. Pracuje ze mną cały zespół. Podczas podcastu tylko ja starałem się pokazać program producentowi. Dzięki WWE Network mogę przeprowadzić wiele badań opisujących 20 lub 30-letnią karierę niektórych gwiazd. Program trwa od 45 minut do godziny, więc wymaga wiele czasu.

» AEW Superstar Chris Jericho zaoferował pięciu wrestlerów możliwość nauki w legendarnej szkole Lance’a Storma, który pod koniec stycznia bieżącego roku oferował wirtualny coaching. W ramach jednogodzinnego pakietu, Storm obejrzy Twój pojedynek i prześle swoje notatki.

Y2J na TWITTERZE poprosił wrestlerów o komentarz wyjaśniający, dlaczego zasługują na taką szansę oraz jakie korzyści może im ona przynieść.

Oferuję PIĘĆ wirtualnych sesji trenerskich z @LanceStorm dla pięciu wrestlerów z całego świata. Jeśli chcesz, aby Lanche przeanalizował jeden z twoich meczów i podzielił się swoimi wskazówkami, wyślij mi tweeta, w którym wyjaśnisz, dlaczego zasługujesz na tę szansę. #JerichoAward.

ZOBACZ TAKŻE >>> 5 najgorszych bookingów w historii WrestleManii

» WWE Superstar Drew McIntyre za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił wpis, w którym zareagował na billboard WrestleManii 37 znajdujący się w miejscu, w którym dorastał.

Walka o dumę szkockiego narodu. Wojna o dumę wyspy. Walka o WWE Championship. @DMcIntyreWWE chce tego, co należy do @fightbobby. To odbędzie się na #WrestleManii , tutaj powstają legendy…

Jako dzieciak jeździłem do sklepu wrestlingowego w Glasgow, aby zobaczyć figurki WWE. Poszedłem tam na uniwersytet, a potem wspólnie z ICW przejęliśmy miasto. Teraz na #WrestleManii będę walczył o @WWE Championship i powstał billboard przedstawiający mnie w G.