Jaxson Dempsey – “John Cena uratował moją siostrę”, Tay Conti informuje o swojej rocznicy, Edge opowiada o mentalności zwycięzcy

» Legenda WWE John Cena nieświadomie pomógł ośmioletniemu chłopcu uratować życie siostry. Według WNEP, Jaxson Dempsey użył techniki, którą zobaczył w jednym z odcinków The Substitute, programu dostępnego na Nickelodeon. John Cena prezentował, w jaki sposób reagować, kiedy ktoś się dławi.

W rozmowie z Amandą Eustice, Dempsey opowiedział o incydencie, który miał miejsce w ubiegłym tygodniu:

Jechaliśmy do fryzjera i zauważyłem, że zaczęła się dusić po zjedzeniu kurczaka z McDonalda. Powiedziałem tacie, aby się zatrzymał, a później zacząłem ją klepać po plecach i na szczęście kurczak wydostał się na zewnątrz.

W pierwszym odcinku programu The Substitute na Nickelodeon pojawił się John Cena. On pokazał, w jaki sposób można uratować kogoś, gdy się dławi/dusi.

Matt Dempsey był wdzięczny za szybką reakcję syna:

Gdybym był sam to nie zatrzymałbym się, ponieważ nie słyszałem, jak się dusiła. Nie kaszlała, ani nie panikowała. Po prostu nie mogła złapać powietrza. Dzięki Bogu, Jaxson był ze mną, bez niego nie wiem, czy Lelia byłaby z nami.

John Cena to 16-krotny World Champion, który został doceniony za pracę z Make-A-Wish.

» Kilka dni temu AEW Women Tay Conti poinformowała o czwartej rocznicy działalności w branży wrestlingowej.

1 kwietnia 2017 roku odbył się mój pierwszy mecz. Po 4 latach stwierdzam, że zakochałam się w profesjonalnym wrestlingu i postanowiłam poświęcić temu swoje życie. Jestem niezmiernie wdzięczna za każdą nadarzającą się okazję. Mam przed sobą długą drogę, więc jestem bardzo podekscytowana!!! CHODZI O PODRÓŻ!!!!

25-latka zadebiutowała podczas WrestleManii Axxess, gdzie zmierzyła się z Sarah Bridges. Po tej walce była również uczestniczką inaugurującego Mae Young Classic Tournament. Przez 3 lata pracowała w WWE NXT. W kwietniu ubiegłego roku została zwolniona przez WWE w wyniku cięć budżetowych.

ZOBACZ TAKŻE >>> 5 najgorszych bookingów w historii WrestleManii

» Od momentu, kiedy WWE Universal Champion Roman Reigns przeszedł heel turn, nie miał okazji do występów przed publiczności. To się zmieni podczas weekendu z WrestleManią 37, gdzie na stadionie Raymonda Jamesa pojawią się kibice.

WWE Hall of Famer Edge będzie częścią walki wieczoru, która odbędzie się drugiego dnia WrestleManii 37. Oportunista jest ciekawy, w jaki sposób fani zareagują na pojawienie się Reignsa:

Fani nie oglądali takiej wersji Romana Reignsa, ale wydaje mi się, że jest on osobą, którą każdy chce oglądać. Jak więc zareagują? Nie wiem – powiedział Edge w rozmowie dla APP.com.

Jak zareagują na powrót starego dobrego Rated-R Superstara? Kto to wie. Najważniejsze jest to, że jakoś zareagują. Wszyscy jesteśmy głodni rozrywki i powrotu do normalności, chcę zobaczyć żarłoczny tłum siedzący i reagujący na to, co się dzieje zarówno w ringu, jak i poza nim.

Edge zauważył, że cała trójka powróciła z przedwczesnej emerytury:

Oto trójka facetów, którzy dowiedzieli się, że nie mogą walczyć……. Oto jesteśmy. Myślę, że to szalony aspekt, którego nigdy nie brało się pod uwagę. Dla mnie jest to przykład, że nie wolno się poddawać, trzeba dążyć do upragnionego celu. Trzy przedstawione osoby posiadają mentalność zwycięzcy.

Warto przypomnieć, że Edge jest zwycięzcą tegorocznego Royal Rumble Matchu, dzięki czemu drugi raz w swojej karierze będzie częścią walki wieczoru na WrestleManii.