Kiedy Vince McMahon podjął decyzję o wielkiej zmianie na Wrestlemanii?, WWE zachowuje ciszę w sprawie Charlotte Flair, Była gwiazda UFC odwiedziła Performance Center

» WWE Fastlane jest już za nami i zobaczyliśmy jak Daniel Bryan znokautował Romana Reignsa. Nie wygrał Universal Title, ale to ustawiło jeszcze większe spotkanie na największej scenie ze wszystkich. Według Fightful Select, WWE już kilka tygodni temu podjęło decyzję o umieszczeniu Daniela Bryana w pojedynku o tytuł Universal. Podobno Vince McMahon zdecydował się na taki krok w ostatnim tygodniu lutego. Patrząc na to jak WWE bookowało SmackDown w ostatnim miesiącu jest dość oczywiste, że pogoń Daniela Bryana za pasem Universal oznaczała coś więcej niż tylko blow-off match podczas go-home eventu przed WrestleManią. Na Wrestlemanii zobaczymy walkę Edge vs. Roman Reigns vs. Daniel Bryan. Ringside News , że Vince McMahon sfinalizował kartę WrestleManii w pierwszym tygodniu marca.

» Podczas omawiania zwolnienia Andrade z WWE w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer zauważył, że narzeczona Andrade, Charlotte Flair, zarabia siedmiocyfrowe kwoty. Jest to możliwe nie tylko dzięki jej umowie z WWE, ale także dzięki jej innym przedsięwzięciom biznesowym i umowom. Dotyczy to również jej nadchodzącego projektu filmowego, Walking Tall. Meltzer zauważył, że podczas kręcenia filmu do rebootu Walking Tall, plany Charlotte dotyczące WrestleManii są przemilczane i że “zdecydowanie jest tam jakaś historia”.

Jeśli chodzi o Charlotte i WrestleManię, to pytałem o to cały tydzień i wszyscy mnie unikają w tej kwestii. Na pewno jest tam historia, która nie jest storyline, bo gdyby była storyline, to nie byłaby ukryta. To zdecydowanie coś, co jest ukryte, jeśli chodzi o to, co dzieje się z Charlotte.

Pojawiły się spekulacje, że Charlotte rzuci wyzwanie Asuce o RAW Women’s Championship. Przeciwniczka Charlotte na WrestleManii z zeszłego roku, Rhea Ripley, również ma zadebiutować na RAW dzisiejszej nocy. Nie ma żadnego potwierdzenia, że Charlotte jest zdenerwowana wiadomością o Andrade.

» Emerytowana legenda UFC Ben Askren trafił ostatnio na pierwsze strony gazet, zapowiadając walkę bokserską z gwiazdą YouTube Jake’m Paulem. Choć nie wiadomo, czy ten pojedynek dojdzie do skutku, Askren zauważył, że być może przejdzie do kwadratowego pierścienia. W rozmowie z Chrisem Van Vlietem, Askren zdradził, że jesienią ubiegłego roku odwiedził WWE Performance Center.

Pojechałem tam w październiku. Było fajnie, byli naprawdę fajni, wyjechałem z otwartymi drzwiami. Prowadzę swój biznes Askren Wrestling Academy, więc nie sądzę, że jest to coś, co mógłbym robić na pełen etat, ale byłbym zainteresowany zrobieniem czegoś z nimi. Naprawdę ich lubię, wszyscy tam byli naprawdę fajni i prowadzą tam naprawdę profesjonalną działalność, było super.

Askren zaznaczył, że jest związany z wrestlingiem od wielu lat. Askren zdradził, że legenda wrestlingu Gerald Brisco bywał na jego turniejach zapaśniczych w college’u i próbował zwerbować go do World Wrestling Entertainment.

Był taki gość, Gerald Brisco, który zawsze przyjeżdżał na turnieje NCAA i wiesz, co mi zawsze powtarzał? Każdego roku powtarzał mi: “Ben, gdybyś miał ponad 200 funtów, mógłbym zarobić dla ciebie milion dolarów”. A ja powiedziałem: ‘Gerry, nigdy nie będę tak duży. Więc, przepraszam. I chcę walczyć w zapasach na olimpiadzie. Po prostu nie jestem tym zainteresowany”. Więc kiedy byłem w Performance Center, Gerald przyszedł do mnie i pogadaliśmy, a on jest świetnym facetem.