Batista nie dołączy do WWE Hall of Fame, Santana Garrett wkrótce dołączy na SmackDown?, Drew McIntyre i push dla Cesaro

» Batista miał zostać wprowadzony do WWE Hall of Fame. Na oficjalnej stronie WWE wzmianka dotycząca byłego WWE World Heavyweight Championa została usunięta.

Według Ringside News, Batista nie będzie częścią WWE Hall of Fame, jednak powód takiej decyzji nie został ujawniony.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o problemie Batisty, ale czekaliśmy z informacją. Wygląda na to, że sytuacja nie ulegnie zmianie, więc Dave będzie niedostępny.

» WWE jest w drodze do WrestleManii i wydaje się, że wkrótce do głównego rosteru dołączy kilka nowych nazwisk. Jedną z osób, które mogą zasilić SmackDown jest Santana Garrett.

Chelsea Green za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła zdjęcie z informacją o powrocie do pełnej sprawności. Podobny wpis pojawił się na oficjalnym profilu Santany Garrett, który brzmi następująco:

Jestem przygnębiona. – Tak brzmi wpis Garrett, która nie pojawiła się na ostatnim SmackDown. Dzień po FastLane, czyli na RAW zadebiutować ma Rhea Ripley, więc musimy poczekać na najbliższe tygodniówki.

» Były WWE Champion Drew McIntyre jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w branży wrestlingowej. W ostatnim czasie Szkot rozmawiał z Bleacher Report i w trakcie wywiadu stwierdził, że Cesaro jest niedocenianą gwiazdą, która powinna otrzymać należyty push.

Właśnie to dostrzegamy. Myślę, że wszyscy uważają, iż Cesaro zasługuje na push i to jest prawda. Fakt jest taki, że nigdy nie miałem możliwości zmagania się z nim, więc opinię mogę wyrazić jedynie na podstawie obserwacji. Gdybym z nim wszedł do jednego ringu z pewnością bawiłbym się świetnie.

Szwajcar aktualnie zaangażowany jest w konflikt z Sethem Rollinsem i to właśnie Mesjasz wydaje się być najgroźniejszym rywalem na WrestleManii.