Daniel Bryan ostrzega Romana Reignsa – Pierwszy uczestnik Royal Rumble, Wypowiedź Charlotte Flair w WWE Talking Smack, Zapowiedź AEW Games 2.Show

» Na piątkowym SmackDown, Roman Reigns pokonał Kevina Owensa, dzięki czemu obronił Universal Championship. Paul Heyman wystąpił w Talking Smack. W programie adwokat Romana Reignsa stwierdził, że jego klient jest najlepszym wrestlerem, jaki istnieje na świecie. Daniel Bryan również uczestniczył w programie ogłaszając między innymi swój udział w Royal Rumble:

Słyszałem, jak rozmawialiście o ludziach, którzy są lepszymi wrestlerami, lepszymi fighterami, lepszymi mężami i lepszymi ojcami – rozpoczął Daniel Bryan. Teraz wiem, nie jestem najlepszym mężem na świecie, ale staram się nim być. Nie jestem najlepszym ojcem na świecie, ale staram się nim być. To jest pytanie do Ciebie Paul – Czy myślisz, że jestem lepszym wojownikiem niż ktoś taki, jak Roman Reigns? Myślisz, że jestem lepszym wrestlerem niż Roman Reigns? Myślisz, że jestem lepszym ojcem, lepszym mężem? Moja walka z Jey Uso może nie stała na najwyższym poziomie, ale zanim tam wyszedłem w moim ciele krążyła energia, którą czuję do teraz. Nie obchodzi mnie, czy jestem numerem jeden, czy też nie, ponieważ czuję energię, która mnie rozpiera, Paul, czuję że żyję. Walcząc w ten sposób z kimś takim, jak Jey Uso czuję, że żyję w Boże Narodzenie.

Po zwycięstwie odniesionym w starciu z kuzynem Romana Reignsa, Daniel Bryan potwierdził, że będzie uczestnikiem Royal Rumble Matchu podczas Royal Rumble 2021:

ZOBACZ TAKŻE >>>> TOP 100 Dekady: Część 9

Minęło kilka lat od momentu mojego powrotu do ringu. Jedną z rzeczy, które doceniam w byciu zmuszanym do przejścia na emeryturę, jest to że nigdy nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Mam listę rzeczy, które chcę zrobić. W trakcie 20-letniej przygody z wrestlingiem nigdy nie wygrałem Battle Royal. Czy, to nie jest szalone? Walczyłem w różnych miejscach, z różnymi osobami o których mogłeś nie słyszeć. Z jakiegoś powodu nigdy nie mogłem wygrać Battle Royal, a to może być moja ostatnia szansa. Moim celem jest zwycięstwo w Battle Royal. Jeśli tak się stanie, jeśli wygram Royal Rumble, oznacza to, że wystąpię na WrestleManii i zmierzę się z kimś, kto będzie Universal Championem. Paul nie twierdzę, że jestem lepszy od wielu ludzi. Jestem lepszym wojownikiem niż Roman Reigns, A jeśli wygram Royal Rumble i zmierzę się z Romanem Reignsem na WrestleManii, pokonam go i zdobędę to mistrzostwo. Tak, czy inaczej pokonam go.

» Niespodziewanie podczas gali WWE TLC do ringu WWE powróciła Charlotte Flair tworząc drużynę z RAW Women’s Champion Asuką. Wrestlerki pokonały Nia Jax oraz Shaynę Baszler, dzięki czemu zdobyły WWE Women’s Tag Team Championship. W tym tygodniu na SmackDown, Charlotte oraz Asuka z powodzeniem obroniły tytuły mistrzowskie w konfrontacji z Bayley & Carmellą oraz SmackDown Women’s Champion Sashą Banks i Biancą Belair.

Córka WWE Hall of Famera była uczestniczką WWE Talking Smack, w którym wypowiedziała się na temat konkurencji oraz nazwy drużyny:

To nie jest tak, że istnieje jeden zespół, którego się boimy. Nie było mnie przez długi czas. Po powrocie zauważyłam znaczącą poprawę u kobiet, takich jak: Mandy Rose, czy Dana Brooke. Razem z Asuką pokonałyśmy Nia Jax i Shaynę Baszler, które przeszły długą drogę, aby dostać się na szczyt. Tutaj na SmackDown obie miałyśmy historię, jako byłe SmackDown Women’s Champion. Świetnie patrzyło się na występ Carmelli oraz Bianci Belair. Będą trudną drużyną do pokonania. Hej Asuka, jak nazywa się nasza drużyna? Queens of Tomorrow? – Tymi słowami Charlotte zakończyła swój udział w Talking Smack.

»Na kanale AEW Games zadebiutuje show o nazwie “2.Show”, którego gospodarzem będzie AEW World Champion Kenny Omega. Program zadebiutuje w środę 30 grudnia po zejściu z anteny Dynamite, będzie polegał na prezentowaniu gier wideo. W poniżej zamieszczonym materiale wideo pojawił się Kip Sabian otwierający puste świąteczne prezenty. Na obecną chwilę nie wiadomo, jaką rolę odegra wrestler w nadchodzącym programie.