Newsy zza kulis o przeciwniku Romana Reignsa na WrestleManii, Dlaczego John Cena był tak długo twarzą WWE?, Jakie plany dla Stinga miało WWE?

» Proces twórczy WWE jest bardzo opóźniony. Pomysł, by The Rock powrócił na WresteManii 37 został odrzucony, ale federacja potrzebuje kogoś, kto mógłby stawić czoła Romanowi Reignsowi. Jest wiele pomysłów, ale WWE nie jest jeszcze blisko podjęcia jakiejkolwiek solidnej decyzji dotyczącej zabookowania WrestleManii. Mają kilka nazwisk, które rozważają. Ringside News poinformowało, że Big E nigdy nie było omawiany jako potencjalny przeciwnik dla Reignsa. Dyskutują o niektórych nazwiskach, ale nie są jeszcze blisko, aby cokolwiek przypisać WrestleManii. W Wrestling Observer Newsletter zauważono, że „od strony kreatywnej powiedziano im, że nie mogą planować nic z The Rockiem. Obecnie najbardziej prawdopodobnymi nazwiskami są McIntyre i Bryan ”. WWE nie rozważa również walki Reignsa z Goldbergiem.

» John Cena jest 16-krotnym mistrzem świata w WWE i był twarzą firmy przez ponad dekadę. Brał udział w kilku głośnych feudach w tym czasie i jest prawdopodobnie najpopularniejszą supergwiazdą w historii firmy. Podczas ostatniego odcinka podcastu ARN Arn Anderson i Conrad Thompson rozmawiali o TLC 2015. Omówili także niektóre zakulisowe wiadomości z tamtego czasu. Mniej więcej w tym czasie John Cena powoli odchodził od roli pełnoetatowej Supergwiazdy. Arn Anderson wyjaśnił, dlaczego Cena przez tak długi czas był na absolutnym szczycie federacji.

Myślę, że zyskuje uznanie i wielu ludzi wkurza, gdy się do tego przyznaje. Wielu z nich jest tam, aby zobaczyć Johna i jego przeciwnika. Bóg wie, że są tam dzieci. Jedna rzecz, która jest krystalicznie jasna, to fakt, że w erze, w której jest to sport dla dorosłych mężczyzn, dzieci nadal będą wychodzić, aby zobaczyć kogoś, kto jest ich bohaterem, a John jest zdecydowanie tym facetem.
Na pewno. To niesamowite, że przez 10 lat może siedzieć w firmie, która ma tyle gwiazd i prowadzi tyle programów. 10 lat to piekielna ucieczka z rzędu. Jest kilka rzeczy, na których można polegać – John jest bardzo niezawodny. John nigdy nie opuścił show ani house show. Jest trwały. Nigdy nie był często kontuzjowany. Jeśli kupiłeś bilet na spotkanie z Johnem, dotarłeś na miejsce, a John nie był kontuzjowany i nie trzeba było dokonywać zmian w karcie walk. To wiele znaczy dla fanów.

» Sting zadebiutował w WWE podczas Survivor Series 2014, a fani byli zachwyceni. Jednak ostatecznie jego run w WWE został w dużej mierze skrytykowany zarówno przez fanów, jak i wrestlerów. Niedawno podpisał wieloletni kontrakt z AEW, co wstrząsnęło całym światem pro wrestlingu. W Wrestling Observer Radio Dave Meltzer zauważył, że Sting prawdopodobnie zakończy karierę pro wrestlingową w AEW. Wcześniej informowano, że Sting chciał wycofać się z pro wrestlingu po roku pracy w Impact Wrestling. Meltzer powiedział, że kariera Stinga w Impact Wrestling dobiegła końca, kiedy przegrał z Nickiem Aldisem. Potem Sting był pożądany w WWE i to ostatecznie doprowadziło go do federacji McMahona. Meltzer następnie ujawnił, że Sting miał przejść na emeryturę po walce z Triple H na WrestleManii 31.

Ogłosili to i wszyscy po prostu skoczyli, och, zamierzamy połączyć Stinga i Undertakera na WrestleManii. Reakcja na Stinga była tak duża, że ​​wiesz, Vince czuł się dobrze, musieliśmy ich użyć, więc nie dostaliśmy Undertakera i Stinga, ale mamy Triple H. Wiesz, koncepcja Vince’a jest taka: „Cóż, zakończmy wrestlingową wojnę”, wiesz.
To było takie śmieszne i tak dalej. Więc pomysł był taki, wiesz, pamiętam tamtą noc w Santa Clara, a cały pomysł był taki, że to jedyny pojedynek Stinga w WWF / WWE. Więc, oczywiście, jest to jego jedyny mecz; przegrywa z Triple H, ponieważ nie wraca, a potem, kilka miesięcy później, hej, wpadliśmy na ten pomysł, połączmy go  z Sethem Rollinsem i to była jego druga rzecz. Niestety pod wieloma względami była to kompletna katastrofa i zakończyła jego karierę.