The Rock: “Garść facetów chciała powstrzymać mój push”, AEW zakontraktowało nowy tag-team!, Dwaj zawodnicy wypadli z łask Vince McMahona

» WWE Hall of Fame Bret Hart niedawno ujawnił w Confessions Of The Hitman, że The Rock był obiektem zastraszania za kulisami ze strony członków The Kliq. Kilku wrestlerów “próbowało złamać The Rocka” i zmusić go do rzucenia pro-wrestlingowego biznesu. Przypominając swoje pierwsze spotkanie z The Undertakerem w programie WWE Network Meeting The Undertaker, The Rock potwierdził historię, że niektórzy koledzy z szatni nie chcieli, aby zdobył swoje pierwsze mistrzostwo WWE na Survivor Series 1998.

To rzeczy, o których nigdy nie mówiłem, ale chcę się nimi podzielić, ponieważ są ważne. Kiedy zacząłem piąć się [do góry karty] i rozeszła się wieść, że biuro przygotowuje mnie do wyścigu o mistrzostwo WWE, w tym czasie w biznesie było kilku facetów, którzy robili wszystko, co mogli, aby powstrzymać ten bieg.

Wrestler ujawnił, że w tamtych czasach miał wsparcie w postaci The Undertakera.

Zawsze był taki opanowany, mówiąc mi: „Nie martw się tym, dzieciaku. Po prostu wyjdź i rób swoje. Masz piekielną przyszłość.

The Rock, który osiągnął szczyt branży wrestlingowej w wieku dwudziestu kilku lat, ujawnił również, że nieustannie dostawał pytania dotyczące swojego wieku od Takera.

Zawsze pytał mnie: „Masz już 30 lat?” Za każdym razem mówiłem „nie”, a on na to „O cholera. Pewnego dnia poczujesz ból w kościach”. Zawsze doceniałem to w Marku. Wiele mówiło o jego uczciwości i miłości do biznesu. Zawsze będę za to wdzięczny

» AEW zatrudniło Maxa Castera i Anthony’ego Bowensa, łącząc ich w tag-teamie, który będzie nosił nazwę “The Acclaimed“. Prezes i dyrektor generalny AEW Tony Khan niedawno rozmawiał z PWInsider i ujawnił podpisanie umowy z wrestlerami. Jeśli chodzi o Bowensa, PWInsider podało, że WWE było ostatnio zainteresowane podpisaniem z nim kontraktu. Nie wiadomo, czy obie strony rozmawiały.

» Nic nie jest pewne w WWE, dopóki nie pojawi się w telewizji. Nawet wtedy jest całkowicie możliwe, że coś się zmieni. To się znowu powtórzyło. Ringside News dowiedział się, że byli członkowie Heavy Machinery wypadli z łask Vince McMahona. Otis „nie jest już priorytetem”. To wyjaśniałoby, dlaczego nie było go na SmackDown w zeszłym tygodniu. Klęska Tuckera w squashu z rąk Ricocheta również była tego dużym potwierdzeniem. Jeden zatrudniony członek zespołu kreatywnego powiedział: „i jesteś tym zaskoczony?”.  Vince McMahon w mgnieniu oka potrafi zmieniać wszystko. Miał wielkie plany z Otisem, ale potem ciągle się to zmieniało. To, że Tucker zdradził Otisa podczas Hell in a Cell, było spontanicznym pomysłem zaplanowanym na tydzień z wyprzedzeniem, aby zaszokować fanów bez zaplanowanych dalszych działań. Pojawił się pomysł, aby umieścić dwóch byłych członków Heavy Machinery w przeciwnych zespołach podczas Survivor Series. Było to bardzo głęboko przemyślane, ale plany te zostały porzucone w miejsce innych pomysłów.