Jon Moxley porównuje pracę z Romanem Reignsem?, Otis emocjonalnie o rozpadzie Heavy Machinery, Współpraca WWE z browarem Cerveza Victoria

» AEW World Champion Jon Moxley rozmawiał z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated w celu promowania środowego odcinka Dynamite na TNT. Rywalem Jona był Lance Archer.

Zanim Jon został gwiazdą AEW był znany z występów w WWE, jako Dean Ambrose, gdzie razem z Sethem Rollinsem oraz obecnym Universal Championem Romanem Reignsem tworzyli dominującą grupę The Shield. Jon został zapytany przez Justina o to, czy kiedykolwiek porównywał swoją pracę do tej, jaką wykonuje The Big Dog.

Nie przywiązuję uwagi, ani nie porównuje się do nikogo innego. Dla mnie chodzi o wizualizację tego, co jest w mojej głowie, a następnie urzeczywistnianie tego w ringu. Chcę tylko stworzyć coś własnego, dlatego nie zamierzam się porównywać z nikim innym. Ja robię swoje, oni robią swoję i każdy stara się wyznaczać własną ścieżkę.

» W lipcu 2016 roku Otis połączył siły z Tuckerem, dzięki czemu powstała drużyna Heavy Machinery – komediowy zespół tag teamowy, który niejednokrotnie bawił fanów w WWE NXT, czy też na SmackDown. Niestety doszło do rozłąki tej dwójki, ponieważ Tucker został przeniesiony na RAW, a Otis na SmackDown.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Breaking News: Śmierć weterana UK Ryana Smile’a

To naprawdę w nas uderzyło. Po usłyszeniu wiadomości z Talking Smack, zobaczyłem jak przeciera twarz – powiedział Otis ze smutkiem w głosie. Oficjalnie drużyną jesteśmy od czterech i pół roku. On, mój starszy brat, przez cały czas był w trasie. Jestem bardzo, bardzo emocjonalnym facetem. Pamiętamy o sobie – dwa serca, jedna dusza. Mamy siebie od samego początku i będziemy za sobą tęsknić. Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli powrócić pewnego dnia i wygrać tag team championship.

» Cerveza Victoria została ogłoszona oficjalnym piwem WWE podczas SummerSlam. WWE oraz Constellation Brands ogłosiły swoje nowe wieloplatformowe partnerstwo, w ramach któego piwo Victoria będzie sponsorem Pay-Per-View SummerSlam 2021. Victoria będzie sponsorować match na SummerSlam 2021, a także specjalny odcinek przed KickOffem poprzedzającym główną galę. Dzięki współpracy odbędą się również specjalne występy z udziałem gwiazd federacji wrestlingowej.

W ramach partnerstwa Corona oraz Modelo zainwestują we współpracę z WWE.