Informacje w sprawie występu Mike'a Tysona w AEW, Otis o powrocie Heavy Machinery i pracy z Chadem Gable, Powrót tygodniówki WWE 205 Live

Informacje w sprawie występu Mike’a Tysona w AEW, Otis o powrocie Heavy Machinery i pracy z Chadem Gable, Powrót tygodniówki WWE 205 Live

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że WWE Hall of Famer Mike Tyson pojawi się na gali AEW Double or Nothing. Wydarzenie to odbędzie się 23 maja, wtedy poznamy również pierwszego AEW TNT Championa. W walce finałowej o ten tytuł udział wezmą: Cody i Lance Archer.

Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że Mike spotkał się z przedstawicielami AEW w 2019 roku, a następnie zjawił się na backstage’u Double or Nothing. To właśnie doprowadzi do debiutu legendarnego boksera w All Elite Wrestling. Na obecną chwilę nie wiadomo, ile AEW zapłaci Tysonowi za występ, ale z pewnością nie będzie to mała kwota. Pierwotnie Double or Nothing miało odbyć się w MGM Grand Garden Arenie, jednak z wiadomych względów wydarzenie zostało przeniesione do Daily Place w Jacksonville.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Lana Nevo: Wywiad dla MyWrestling

» Wkrótce od pierwszego występu członków Heavy Machinery w ringu NXT miną cztery lata. Otis oraz Tucker zdominowali dywizję tag teamową, nawet po debiucie na RAW oraz SmackDown. Posiadacz walizki Money in the Bank wypowiedział się na temat powrotu The Heavy Machinery oraz współpracy z Chadem Gable:

22 lipca miną cztery lata odkąd działa drużyna Heavy Machinery. Kiedy się spotkaliśmy, nie wiedzieliśmy nic o sobie. Zaczęliśmy współpracować, wszyscy nas pokochali. Kiedy poznałem Tucky’ego był, jak stadnina koni. Był byłym zapaśnikiem, tak jak ja. Przez wszystkie lata spędzone w NXT doskonale się bawiliśmy, to był dobry czas. On jest moją drugą połówką i myślę, że wkrótce zobaczycie nas w drużynie.

Ja i Chad Gable byliśmy dawnymi kolegami z drużyny Minnesota Storm. Spotkałem go w 2011, lub 2012 roku w Olympic Training Center. Zasadniczo robiliśmy te same rzeczy. W tym samym czasie podzieliliśmy naszą miłość do podnoszenia ciężarów. On jest maszyną, dlatego Chad to prawdopodobnie najbardziej elitarny sportowiec, jakiego widzieliśmy w WWE. Popycha mnie do ciężkich treningów.

» W tym tygodniu do sieci WWE Network mają powrócić odcinki WWE 205 Live. Portal PWInsider.com informuje, że WWE nagrało kilka odcinków w Performance Center, a emisja rozpocznie się w tym tygodniu. Każda tygodniówka 205 Live ma trwać zaledwie 30 minut. Ostatnie cztery epizody 205 Live poświęcone były specjalnymi wydaniami “The Matches That Made Me” special editions on Oney Lorcan, The Singh Brothers, Ariya Daivari i The Brian Kendrick.

Podobno WWE nagrało tapingi Monday Night RAW (18 maja) oraz SmackDown (22 maja).