The Undertaker niezadowolony z przełamania streaku?, Otis wystąpi w MizTV na SmackDown, Wielkie story w WWE zniszczone przez COVID-19

The Undertaker niezadowolony z przełamania streaku?, Otis wystąpi w MizTV na SmackDown, Wielkie story w WWE zniszczone przez COVID-19

» The Undertaker w rozmowie z Arielem Helwanim wyjawił, że niektóre osoby były przeciwne przerwaniu jego streaku zwycięstw na WrestleManii. Taker chciał się upewnić, że Vince McMahon jest pewien swojej decyzji:

Wiedziałem, że tak się kiedyś stanie ze względu na sposób, w jaki działa ten biznes. W naszej branży po prostu nie odchodzisz, jak Floyd Mayweather, nie przechodzisz na emeryturę niepokonany, jak Rocky Marciano. Chociaż większość moich rówieśników i ludzi, z którymi pracuję uważało tą decyzję za okropną. Właśnie zapytałem Vince’a, czy jest pewien swojej decyzji. On zapytał, czy jest ktoś oprócz Brocka godzien pokonania mnie. Oczywiście mogłem się nie zgodzić z decyzją prezesa WWE, ale co by to zmieniło? Biznes jest najważniejszy i nie można uważać takiej decyzji za coś osobistego.

Taker nie wiele pamięta z tej walki, ponieważ na samym początku doznał wstrząsu mózgu.

» Prezes WWE Vince McMahon stoi za pushem, jaki w ostatnim czasie otrzymał Otis. Podczas gali PPV Money in the Bank były członek Heavy Machinery zdobył walizkę, dzięki której w przyszłości będzie mógł zrealizować kontrakt. W tym tygodniu na SmackDown gościem specjalnym The Miza w Miz TV będzie Otis. Możemy jedynie założyć, że Otis będzie podekscytowany swoim występem podczas WWE Money in the Bank. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy w raz z Otisem w programie pojawi się Mandy Rose.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Rekrutacja MyWrestling: Szukamy nowych redaktorów!

» WWE musiało wprowadzić kilka poważnych zmian, kiedy COVID-19 zaatakował Amerykę. Najwyraźniej obejmowały one długoterminowe historie.

WrestleVotes informuje, że WWE odwołało długoterminowy storyline, który został porównany do występu The Nexus bądź wybuchu limuzyny Vince’a McMahona.

Powiedziano mi, że miała rozwijać się długa historia. Niestety z powodu COVID-19 oraz nieobecności fanów na arenie plany zostały zawieszone i nie odbędą się na przełomie wiosny i lata.

Nie wiadomo, czy w przyszłości WWE będzie chciało powrócić do tego storyline’u. Jest, to kolejna rzecz zniszczona przez koronawirusa.