Mandy Rose o powstaniu story z Otisem, Żona Curta Hawkinsa o kulisach zwolnienia przez WWE, Jessicka Havok o dołączeniu Kylie Rae do IW

Mandy Rose o powstaniu story z Otisem, Żona Curta Hawkinsa o kulisach zwolnienia przez WWE, Jessicka Havok o dołączeniu Kylie Rae do IW

WWE Woman Mandy Rose w rozmowie z TV Series Hub wypowiedziała się o powstaniu story z Otisem.

Otis od zawsze był w NXT, publikował moje zdjęcia i mówił o tym, jak bardzo mnie lubi. Robił to w słodki, nie przerażający sposób. Trwało to do dzisiaj, więc pomyślałam, że byłoby fajnie, stworzyć taką fabułę, zwłaszcza, kiedy Otis otrzymał walkę na WrestleManii. W zasadzie, to sama udałam się do biura prezesa WWE i podrzuciłam mu pomysł, który się spodobał – powiedziała Mandy Rose.

Żona byłego wrestlera WWE Curta Hawkinsa na swoim blogu zamieściła wpis dotyczący zwolnienia swojego partnera podczas trwającej pandemii koronawirusa. Liz, która jest w 30 tygodniu ciągu, wyjawiła, że WWE poinformowało ich o zwolnieniu w ten sam dzień z samego rana:

W środę 15 kwietnia Brian został zwolniony przez WWE. Tego dnia zauważyliśmy, że zaczęły się masowe zwolnienia przez WWE. To był trudny okres nie tylko dla nas, ale i bliskich nam osób. Modliłam się, aby telefon nie zadzwonił, niestety stało się inaczej. Nie można się załamywać z tego powodu, na świecie jest tyle niepewnych rzeczy. Tydzień temu WWE chciało, aby Brian poleciał do Orlando i był częścią RAW.

Jedno mogę powiedzieć. Jestem bardzo dumna z tego, jak Brian to przyjął. W tym momencie nie może konkurować jako wrestler. On w WWE kierował innymi wrestlerami. W ciągu ostatnich kilku dni Brian był dla mnie wielkim wsparciem, ona jest bardzo opanowany i każdy może na niego liczyć. Mam szczęście, że jestem jego żoną.

Dlaczego czuję się bezradna? Jestem w 30 tygodniu ciąży. To nie jest satysfakcjonujące uczucie, kiedy twój mąż traci pracę, a ty nie możesz go wspomóc. Musimy sobie z tym poradzić. Napisanie tej części może wywołać u mnie łzy. Czuję się bardziej kochana i doceniania niż kiedykolwiek. Otrzymaliśmy wielkie wsparcie od fanów, którzy łączą się z nami w cierpieniu. Brian jest utalentowanym facetem i na pewno sobie poradzimy. Czuję się tak, jakby wszystkie zwolnione osoby z WWE były jedną wielką rodziną i utrzymujemy ze sobą kontakt.

Jessicka Havok na Twitchu wypowiedziała się na temat dołączenia Kylie Rae do Impact Wrestling:

Jestem tak podekscytowana, że Kylie Rae jest w Impact Wrestling. Po tym jak odeszła do AEW, nie byłam pewna, czy wróci. Ona jest jedną z najbardziej autentycznych wykonawców w wrestlingu. Walczyliśmy zaledwie kilka razy, ale każdy nasz pojedynek był bardzo dobry i ważny dla mnie. Dlatego też uwielbiam tę dziewczynę.

Po tym, jak pojawiła się na Bound For Glory zapytałam ją, czy zamierza podpisać z nami kontrakt. Wszyscy chcieliśmy ją mieć u siebie i cieszę się, że podjęła taką decyzję.