Johnny Gargano o postrzeganiu NXT jako rozwojówki, Taz opowiada o relacji z Paulem Heymanem, MVP wspomina pobyt w rozwojówce ze Slaterem

» W ostatnim czasie w NXT mogliśmy zobaczyć kontynuację konfliktu z udziałem Tommaso Ciampy oraz jego dawnego przyjaciela. WWE NXT Superstar Johnny Gargano udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się o postrzegania NXT jako rozwojówki WWE.

Nienawidzę tego. Myślę, że to jest umniejszanie wszystkiego, co robimy w NXT- powiedział Johnny Gargano. Takie zdania stawiają nas o krok niżej od pozostałych brandów. Myślę, że czas z tym skończyć. Wierzę w to, że wszystko co robimy jest rozwojowe. Myślę, że osoby które chcą nazwać NXT jako rozwojówkę, to muszą zrobić podobnie z RAW oraz SmackDown. Wszyscy jesteśmy uczniami, rozwijamy się.

Myślę, że ludzie powinni postrzegać NXT, jako trzecią markę. Sądzę, że nasze osiągnięcia mówią same za siebie, a także gwiazdy mówią same za siebie. Możesz umieścić każdego z nas na RAW lub SmackDown także możesz przenieść każdego z RAW oraz SmackDown do NXT. Te trzy marki są ze sobą ściśle powiązane. Jeżeli nadal używasz termingu rozwojówka względem NXT, to musisz przestać to robić. Wrestling to zabawa. Ciesz się nim i nie próbuj umniejszać sukcesu kogoś.

» Tony Schiavone przeprowadził wywiad z Tazem na temat relacji łączących go z Paulem Heymanem:

Do dziś jestem w dobrych relacjach z Paulem. Piszemy ze sobą, rozmawiamy. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobił. Zawsze byłem dobrze traktowany, mieliśmy wzloty oraz upadki, a kiedy powiedziałem mu, że odchodzę z WWE, to był w szoku. Myślał, że będziemy zawsze w jednym miejscu, ale uścisnęliśmy sobie dłoń i każdy poszedł w inną stronę. Dlatego też dobrze wspominam współpracę z Paulem.

» Heath Slater jest jedną z wielu osób, które w ostatnim czasie zostały zwolnione przez federację WWE. MVP za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego pobytu w rozwojówce WWE i współpracy z byłym członkiem 3MB.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>>>The Rock gotowy na walkę z Romanem Reignsem

Byłem w rozwojówce WWE razem z Heathem. Przybył do Deep South TV za darmo, dlatego też pracował pod kontraktem rozwojowym. Powiedział mi, że nie może wygłosić żadnego proma. Rozmawialiśmy długo o tym. Powiedziałem mu, że ma ogromną osobowość! PRAKTYKA! Zrobił to!