MJF wyjawia, dlaczego nie walczy w ringu

All Elite Wrestling Star MJF za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat krytyki, która spadła na niego ze strony fanów. Krytyka dotyczy rzadkich występów/walk na ringu.

Chciałbym wykorzystać moje ciało bardziej dla Was. Naprawdę dbam o to, aby dawać wam jak najwięcej rozrywki, gdy to możliwe. Niestety stało się coś okropnego i to się stopniowo pogarsza. Nie mogę teraz wyjawiać, o co chodzi.

Mój problem się pogorszył. Wygląda na, to że potrzebuję operacji. Naprawdę staram się, jak tylko mogę, aby powrócić dla was.

Zrobię sobie przerwę od Twittera.

Warto nadmienić, że MJF po raz ostatni pojawił się na ringu 11 marca, kiedy wspólnie z The Blade i The Butcherem pokonali Jurrasic Express.

MJF był jednym z wielu wrestlerów, którzy nie byli częścią tapingów Dynamite w tym miesiącu. Wśród nieobecnych są także: The Young Bucks, Hangman Page, Nyla Rose, PAC, The Lucha Bros, SCU oraz Big Swole.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że MJF nigdy nie wychodził ze swojej postaci w mediach społecznościowych. Zawsze odgrywał rolę heela lub trollował fanów. Niewykluczone, że to również jest część jakiegoś większego żartu ze strony MJF’a, chociaż wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście coś poważnego jest na rzeczy.