Uwaga na Spoilery! Konflikt Romana Reignsa z prezesem WWE?, Specjalna zagrywka Sashy Banks, Xavier Woods o pocałunku na WrestleManii

» Roman Reigns postanowił, że nie wystąpi podczas WrestleManii 36 ze względu na osłabiony układ odpornościowy. Wrestler nie chciał narażać się na potencjalne zarażenie koronawirusem. W związku z tą sytuacją w miejsce Romana wszedł Braun Strowman zdobywając WWE Universal Championship. WWE nie wydało oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Sporo osób uważa, że mogło dojść do konfliktu między prezesem WWE Vincem McMahonem, a Romanem Reignsem i to był jeden z głównych powodów, przez które WWE nie wspomniało o byłym członku The Shield.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Roman powróci do telewizji, jednak sam stwierdził, że nie zamierza narażać członków swojej rodziny na zarażenie wirusem i to był główny powód jego decyzji o nieobecności na WrestleManii 36.

» Fani wrestlingu myśleli, że Sasha Banks zostanie nową WWE SmackDown Women’s Champions, ponieważ wrestlerka na Instagramie zamieściła zdjęcie z tytułem mistrzowskim, które po chwili zniknęło. Urzędnicy WWE potwierdzili, że to była sztuczka. Podczas SmackDown WOmen’s Title Five Way Elimination Matchu, Bayley pokonała Sashę Banks, Lacey Evans, Naomi oraz Taminę snukę zachowując tytuł mistrzowski. Jako pierwsza wyeliminowana została Tamina.
Po walce do ringu przybyła Sasha, aby założyć pas na biodrach swojej przyjaciółki, co możecie zobaczyć na poniżej zamieszczonym zdjęciu.

» Podczas WrestleManii 36, Mandy Rose została specjalną przyjaciółką Otisa w telewizji WWE pieczętując umowę rozkosznym pocałunkiem. Kontuzjowany Xavier Woods za pośrednictwem Twittera skomentował wyżej wspomniany pocałunek:

Nie całuję kogoś przed pierwszą randką w tym klimacie.

Xavier Woods jest osoba, która rozumie dystans społeczny w związku, z czym postanowił podzielić się z nami swoim spostrzeżeniem odnośnie pocałunków.