SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 02 listopada 2020: Raport

Pora podgrzać trochę aurę listopadowych dni wraz z najnowszym epizodem Monday Night RAW! Czerwona tygodniówka przygotowała dla nas całkiem sporo atrakcji, a wśród nich – poznamy najnowszych członków drużyny RAW na Survivor Series oraz dowiemy się co wydarzy się w konfrontacji mistrzów Tag Team RAW z The Hurt Business.

 

Show rozpoczyna Randy Orton, który przypomina o tym, że niedawno został 14-krotnym mistrzem WWE. To pozwoliło mu podkreślić, że jest obecnie najlepszym ze wszystkich. Jest lepszy zarówno od Edge’a, Undertakera, Shawna Michaelsa, jak i Johna Ceny czy Drew McIntyre’a. Przyczyną, dla której Żmija znalazł się w tej sytuacji jest po prostu fakt, iż nikt nie może się z nim równać. 8 dni temu Randy udowodnił, że nie jest już Legend Killerem, a po prostu – legendą. Na arenie pojawia się Alexa Bliss, która zwiastuje rychłe nadejście Fienda. Kiedy jednak na arenie światła zmieniają kolor, do ringu wkracza Drew McIntyre, który atakuje mistrza WWE. Sytuację próbował wykorzystać The Miz, który starał się użyć walizki Money In The Bank jednak Szkot wrócił do ringu, i wyczyścił go z niechcianych gości.

Na backstage’u The Miz podkreśla, że Drew nie miał interesu wtrącać się w jego sprawy. To on jest panem Money In The Bank i zamierza to wykorzystać. Szkot jest jedynie zazdrosny jego sukcesu i marzeń. Według A-Listera powinien on zaakceptować porażkę, a teraz nadeszła najwyższa pora, aby na RAW powstały nowe gwiazdy. Stojący obok Miza, Morrison wyzwał McIntyre’a do handicap matchu.

 

Guitar On a Pole Match

Jeff Hardy vs. Elias

Zwycięzca – Jeff Hardy

 

Women’s Tag Team Championship Match

Nia Jax & Shayna Baszler vs. Mandy Rose & Dana Brooke

Zwycięzcy – Nia Jax & Shayna Baszler

 

Na backstage’u Randy Orton powiedział, iż niektórzy zapominają jak łatwo z łowcy stać się zdobyczą. I właśnie to zamierza niedługo przypomnieć Drew wraz ze swoimi trzema najbardziej destrukcyjnymi literami.

 

W ringu jest już R-Truth, który dowiedział się, że jego dzisiejszym przeciwnikiem jest Bobby Lashley.

Singles Match

R-Truth vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Bobby Lashley

Po walce Drew Gulak pragnął odebrać mistrzostwo 24/7, ale w tej sztuce początkowo przeszkodził mu Bobby Lashley, który jednak po ataku ułożył Gulaka na R-Truthie tak, by ten mógł go przypiąć. Oznacza to, że mamy nowego mistrza 24/7!

 

Na backstage’u Nia Jax nie chce słyszeć niczego o Lanie. Dlatego też ma w planach do końca dzisiejszego wieczora wyrzucić Lanę z drużyny na Survivor Series, a nawet zakończyć jej karierę.

 

W ringu jest już A.J. Styles, który jest przekonany, że drużyna SmackDown nie ma szans na Survivor Series, ponieważ drużyna RAW ma wyraźną przewagę w jednym punkcie. Ma ona lidera jakim jest sam Styles. Wobec tego przypisał on sobie pierwsze poważne zadanie jako kapitana – wprowadzenie pozostałych członków drużyny. Na arenie pojawia się, więc Sheamus oraz Keith Lee. A.J. rozumie, że sukces jego kompanów to również jego triumf. Lee jednak podważa kompetencje nowo wybranego dowódcy. Irlandczyk również podziela ten pogląd zauważając, że ten przecież jest w WWE dłużej od The Phenomenal One. Na arenie pojawia się także Braun Strowman, który uważa, że jedyne czego potrzebuje drużyna RAW, to jego rąk. Keith zauważa, że ten powinien pierw zakwalifikować się do walki. Na stage’u pojawia się również Adam Pearce, który twierdzi, iż od dłuższego czasu nie jest w stanie znaleźć rywala, który chciałby stanąć z Braunem w szranki. Sheamus proponuje, że to on będzie tym, który pozbędzie się Strowmana z ich drużyny. A.J. natomiast proponuje walkę – Keith vs. Sheamus vs. Braun – w przypadku wygranej Strowmana, ten zakwalifikuje się do drużyny RAW.

Drew McIntyre na backstage’u powiedział, iż ma dobre wieści dla Randy’ego. To on będzie tym, który odbierze mu tytuł, więc do tego czasu zamierza chronić go przed niechcianymi goścmi, którzy pragnęliby ograbić go z tytułu.

 

Pora na kolejny odcinek Firefly Fun House, w którym gospodarze będą analizować trzy najważniejsze litery w tym biznesie – RKO. Abby nie jest jednak z tego powodu zadowolona. Bray natomiast przypomina konflikt, który kiedyś toczył z Ortonem. Podkreśla, że „on” nigdy nie zapomina.

 

Singles Match

Lana vs. Nia Jax

Zwycięzca – Nia Jax

Po walce Nia zniszczyła ponownie stół komentatorski Laną.

 

W ringu znajdują się już The Hurt Business, którzy są gospodarzami dzisiejszego VIP Lounge. Ci, którzy staną im na drodze dowiedzą się na własnej skórze, że są najlepszą stajnią w tym biznesie. Lashley pragnie przekazać Samiemu, że na Survivor Series wyśle go na dłuższą drzemkę. MVP zapowiada, że teraz zamierzają skupić się na innym celu – The New Day. Sami zainteresowani zaś nie zamierzają stać wobec tego obojętni i pojawiają się na arenie. Kofi oraz Xavier początkowo komplementują członków stajni jednak przy okazji nie zamierzają nie wspomnieć, że The New Day robi dokładnie to samo co oni. MVP przypomina co Brock uczynił jakiś czas temu Kofiemu, podkreślając przy tym, że Bobby byłby to w stanie zrobić krócej. Kingston jednak wykorzystuje tą uwagę, by naigrywać się z życia łóżkowego mistrza Stanów Zjednoczonych.

Tag Team Match

The New Day vs. The Hurt Business

Zwycięzcy – The Hurt Business

 

Na backstage’u Nikki Cross odnalazła Alexę i chciała z nią porozmawiać. Ta jednak nie była chętna do tego.

 

Singles Match

Ricochet vs. Tucker

Zwycięzca – Ricochet

Po walce Ricochet został zaatakowany przez Retributrion.

 

Na backstage’u Sheamus proponuje McIntyre’owi udział w walce 5 na 5 na Survivor Series. Ten jednak z żalem odmawia, gdyż pragnie skupić się w stu procentach na odzyskaniu tytułu.

 

2 on 1 Handicap Match

The Miz & John Morrison vs. Drew McIntyre

Zwycięzca – Drew McIntyre

Po walce Szkot został zaatakowany przez trzy najbardziej destruktywne litery w tym biznesie, a na arenie zaczął rozbrzmiewać śmiech Fienda. Tą sceną kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.