Z ostatniej chwili! The Undertaker na dłużej w WWE!

Z ostatniej chwili! The Undertaker na dłużej w WWE!

The Undertaker, to legenda WWE oraz przyszły Hall of Famer.

Z pewnych powodów związanych z panującą pandemią koronawirusa, Taker zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery wrestlingowej.

W najnowszej odsłonie The Wrestling Radio zauważono, że “DeadMan” zarobił bardzo wielkie pieniądze, jednak nikt nie patrzy na jego wydatki oraz sprawy sądowe, z którymi w przeszłości miał do czynienia. Taker przez lata był osobą, która spotykała się ze złymi doświadczeniami biznesowymi, przez swoje inwestycje utracił sporo majątku. Ta sytuacja nieco zmusiła go do powrotu na ring. The Phenom powrócił do wrestlingu, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć jego niesamowitą walkę z AJ Stylesem podczas WrestleManii 36.

Kluczowym powodem decyzji The Undertakera są problemy finansowe. O tym się nie mówi, ponieważ w przeszłości zarobił dużo gotówki (dzięki temu, że wrestlerzy w tych czasach zarabiają więcej niż kiedykolwiek), miał także problemy. Złe inwestycje oraz rozwody wpłynęły na kiepską sytuację finansową Takera.

The Undertaker jest osobą, która “dobrze spisuje się w kilku pojedynkach”, ma ograniczoną ilość występów ze względu na podeszły wiek. Mimo wszystko niemalże w każdym z nich zmaga się z urazem. Kiedy otrzymuje zielone światło od lekarzy WWE, kontaktuje się z nim Vince McMahon i panowie ustalają datę kolejnego występu. Tak działa kariera Takera.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ STATUS TAKERA W WWE!

The Undertaker wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji, więc na pewno w najbliższym czasie zawita do telewizji WWE.