W jaki sposób Brock Lesnar ominął zakaz podróżowania podczas COVID-19?

W jaki sposób Brock Lesnar ominął zakaz podróżowania podczas COVID-19?

Były WWE Champion Brock Lesnar był w stanie ominąć sankcję nałożoną przez Kanadę, która dotyczyła podróżowania.

Nie od dziś wiadomo, że Brock jest bardzo ważną oraz szanowaną postacią w świecie sportu. Aktualnie mieszka w Kanadzie, gdzie obowiązuje zakaz podróżowania do USA. Państwo było w stanie zrobić wyjątek dla “The Beast” w związku, z czym pojawił się na WrestleManii 36. Niestety zakończyła się ona porażką dla Brocka, który musiał oddać mistrzostwo WWE w ręce Drew McIntyre’a.

Zarówno Robert Roode, jak i Singh Brothers nie mogli pojawić się w Orlando mimo, iż podobnie, jak Brock mieszkają w Kanadzie. PWInsider twierdzi, że Brock był w stanie “pociągnąć za sznurki”, aby znaleźć się na nagraniach WWE:

Lesnar mieszka w Kanadzie, ale był w stanie pociągnąć na sznurki, uruchomić swoje kontakty i pojawić się na WrestleManii. Większość Kanadyjczyków przeniosła się na Florydę, więc to nie stanowiło dla nich problemu.

Kevin Owens oraz Natalya aktualnie mieszkają na Florydzie, co ułatwia im pracę w WWE Performance Center. Niestety wiele gwiazd WWE aktualnie mieszka poza USA, w związku z czym nie oglądamy ich w telewizji.