Niepewna przyszłość WrestleManii 36, Jerry Lawler niezadowolony z walki Lesnara i Ricocheta, Ryback: “WWE powinno anulować eventy”

» Burmistrz Tampa, Jane Castor spotka się w czwartek z pozostałymi przedstawicielami miast, aby omówić przyszłość ważnych wydarzeń, które miałyby być przełożone z powodu koronawirusa. Ryan Bass z CBS Tampa za pośrednictwem Twittera opublikował wiadomość, która brzmi następująco:

“@CityofTampa i @JaneCastor spotkają się w czwartek, aby omówić anulowanie lub przełożenie ważnych wydarzeń z powodu #Coronavirusa. W ten weekend najprawdopodobniej odbędzie się festiwal River O’Green”.

Jednym z ważnych wydarzeń jest WrestleMania 36 i jej przyszłość także zostanie omówiona podczas jutrzejszego spotkania.

» WWE Hall of Famer Jerry “The King” Lawler wyraził swoje niezadowolenie z rezultatu pojedynku Brocka Lesnara i Ricocheta, który zakończył się po 90-sekundach:

“Myślałem, że Ricochet powinien otrzymać szansę. Moim zdaniem, Brock Lesnar powinien robić wielkie pojedynku z ludźmi pokroju Finn Balor oraz AJ Styles. Chciałem zobaczyć ich w 10-minutowej walce, ale Ricochet został zmiażdżony. Byłem naprawdę rozczarowany, ale nie zaskoczony. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z takiego wyniku. Dla mnie potencjał tej walki został w pełni zmarnowany. Sądzę, że powinni powtórzyć tą walkę. Pamiętam drogę Ricocheta z PWG, Lucha Underground do NXT oraz main rosteru. Myślałem, że Ricochet jest osobą odpowiednią do niesamowitych pojedynków, które oglądałem w przeszłości. Niestety WWE rozczarowało wszystkich”.

» Były WWE Superstar Ryback udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że wszystkie wydarzenia organizowane przez federację WWE powinny został anulowane z powodu wirusa:

“Oczywiście, to wielka strata. Nie możemy przełożyć WrestleManii na inny termin, ale jeżeli nie poprawi się sytuacja, to trzeba będzie zawiesić to wydarzenie. Jeżeli wirus ma wpływ na biznes, to nie jest dobrze. Istnieje wiele rzeczy, które wpływają na duże wydarzenia. Wystarczy zarażony jeden wrestler, aby choroba rozprzestrzeniła się dalej, więc według mnie najrozsądniej będzie wstrzymać się z organizowaniem wydarzeń, lub organizacja bez udziału publiczności, ale to i tak równa się ze stratami.