Breaking News: Paul „BIG SHOW” Wight w All Elite Wrestling!

Federacja AEW podała dzisiaj szokującą informację o podpisaniu długoletniego kontraktu z Paulem Wightem znanym szerszej publiczności jako Big Show.

Tego nazwiska nie trzeba nikomu przedstawiać. Big Show wraz ze swoimi niesamowitymi warunkami fizycznymi wyrobił sobie markę na całym świecie, będąc gwiazdą WWE. To właśnie tam odnosił największe sukcesy i wszyscy myśleli, że będzie lojalny wobec federacji Vince’a McMahona. Kiedy AEW ogłosiło podpisanie kontraktu z nim, zaskoczenie było więc wielkie.

Paul Wight w swojej karierze posiadał takie tytuły jak:

  • WCW World Heavyweight Championship
  • WWF/E Championship
  • ECW World Championship
  • United States Championship
  • Intercontinental Championship
  • Tag Team Championship

i wiele innych. Swoją ostatnią walkę odbył w lipcu zeszłego roku na Monday Night RAW przegrywając z Randym Ortonem. W ostatnim czasie poznał się widzom Netflixa jako główny bohater familijnego serialu „Big Show i jego show„. Poniżej możecie przeczytać tweet AEW oraz polskie tłumaczenie oświadczenia federacji.

Legenda wrestlingu Paul Wight podpisał długoletni kontrakt z AEW

– Wight dołączy do obsady komentatorskiej w nowym programie na YouTube, AEW Dark: Elevation –

Ponieważ rok 2021 ma być rokiem największych gal AEW, dzisiaj ogłaszamy, że legenda wrestlingu Paul Wight podpisał z nami długoletnią umowę dołączając do naszego rosteru pełnego gwiazd, legend i nadchodzących talentów. Wight będzie odgrywał rozległą rolę w AEW, a oprócz powrotu na ring, będzie komentatorem najnowszego show, AEW Dark: Elevation.

Uzupełniając AEW Dark emitowane we wtorki, AEW Dark: Elevation będzie transmitowane w poniedziałki o godz. 7. p.m. ET na naszym kanale na YouTube. Program będzie prezentował wschodzące gwiazdy, a także czołowych wrestlerów sceny niezależnej rywalizujących ze sobą na ringu w pogoni za zwycięstwami. Ponadto AEW Dark: Elevation zachowa ciągłość z programami AEW DYNAMITE, AEW Dark, AEW PPV i wszelkimi transmitowanymi wydarzeniami, z uwzględnieniem wygranych i przegranych danego zawodnika.

Dzięki nowemu programowi, przez trzy razy w tygodniu, AEW nadal umacnia swoją pozycję jako najszybciej rozwijająca się i najgorętsza federacja wrestlingu.

„To niesamowite móc oglądać, to co AEW zbudowało w ciągu zaledwie kilku lat.” – powiedział Paul Wight. „AEW Dark to wspaniała platforma do doskonalenia umiejętności wschodzących wrestlerów, ale uwielbiam też to, że uznane gwiazdy w AEW mogą rozwijać swoje osobowości i zaprezentować się w nowy sposób na Dark. Nie ma przesady, kiedy mówią, że dla AEW nie ma granic.”

„Paul Wight jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i imponujących zawodowych atletów na świecie”, powiedział Tony Khan, prezes i Generalny Manager AEW. „Chciał dołączyć do AEW, ponieważ wierzy, że jesteśmy najlepszą federacją wrestlingu, a my wierzymy, że ma nam wiele do zaoferowania, zarówno na ringu jako wrestler jak i poza ringiem, jako komentator, gospodarz i ambasador AEW.”

„Paul jest jedną z najbardziej doświadczonych gwiazd w wrestlingu i chętnie współpracuje z różnorodnym rosterem.” – dodał Khan. On może być kierunkowskazem dla naszych młodych zawodników, a jego ekspercki komentarz w AEW Dark: Elevation będzie edukować i zapewniać rozrywkę naszym fanom. Co więcej, Paul wchodzi do AEW jako licencjonowany wrestler i nie może się doczekać, aby osobiście przyjrzeć się naszym talentom zza lady stołu komentatorskiego, przygotowując się do powrotu na ring!”

To monumentalny dzień dla AEW. Już dzisiaj podczas DYNAMITE na TNT, zapoznamy Was z dodatkowymi informacjami dotyczącymi podpisania kontraktu z Paulem Wightem, nowym programem AEW Dark: Elevation oraz tożsamości partnera Paula przy stole komentatorskim.