Wzruszający tekst od Cody’ego Rhodesa – [TŁUMACZENIE PL]

0

Executive Vice President AEW Cody Rhodes podzielił się z fanami dość długim tekstem, w którym poruszył kilka tematów skupiając się przede wszystkim na All Elite Wrestling. Umieścił go na Twitterze oraz Instagramie podpisując hashtagiem: „#ImWithAEW”. Poniżej możecie przeczytać cały tekst przetłumaczony na j. polski:

„Mamy osiem dni od najważniejszej nocy jeśli chodzi o wrestling w całym moim życiu. Chciałem podzielić się tymi przemyśleniami z naszymi niesamowitymi fanami, których nieokiełznana pasja i wsparcie doprowadziły nas do tego momentu.

Ten szalony ogień w dzisiejszym wrestlingu zapalił się na długo przed tym, jak uderzyłem w scenę niezależną. Pojawił się gorący towar i styl PWG, Colt Cabana zbudował dla siebie markę bez polegania na dużej, korporacyjnej firmie, narracja proma „pipebomb” mówiąca o ciężkiej prawdzie w naszym biznesie, The Young Bucks tworzący vlog, aby połączyć się głębiej z fanami i wiele więcej.

Po 11-letnim pobycie w WWE, był pamiętny zakład, że nie stworzę gali, która przyciągnie 10,000 widzów, co ostatecznie się udało z „All In”. Moja uparta umiejętność wierzenia, że mogę jeszcze bardziej zwiększyć tempo pracy było siłą napędową w moim życiu. I oczywiście, był Tony Khan, wieloletni fan wrestlingu, który chciał zainwestować swoją wiedzę biznesową, pasję i strefę wpływów z czterema facetami dążącymi do stworzenia alternatywnego produktu.

Wszystkie te kumulatywne czynniki nadal nie zaprowadziłby nas do dzisiejszego dnia bez największego i najgłośniejszego czynnika ze wszystkich: fanów pro wrestlingu. Obejmuje to rosnącą liczbę fanów, którzy z jakiegoś powodu odczuwali rozczarowanie obecnym produktem i szukali alternatywy, która naprawdę by do nich przemawiała.

Moja wdzięczność jest większa w oczekiwaniu na AEW: Dynamite, ale nawet jeśli środa 2 października byłaby pierwszym i jedynym show AEW, nie można cofnąć tego, co stało się teraz w wrestlingu. Wrestlerzy mają teraz szansę na lepszą płacę i zdrowszy harmonogram, a drzwi zostały szerszej otwarte na show wrestlingu zgodny z różnorodnością naszego obecnego społeczeństwa. Nie dzieje się tak z powodu AEW. To dzięki wam, fanom – od zagorzałych do zupełnie nowych. A, zmiany w wrestlingu nie dotyczą wyłącznie AEW. Ten postęp może teraz przenikać przez wszystkie organizacje.

Gdy już ruszymy chciałbym prosić was o jedną przysługę – mów do mnie. John Cena powiedział mi kiedyś, że kiedy fani klaszczą w dłonie, tupią stopami lub dają wyraźny sygnał, że czegoś chcą, musisz coś ZROBIĆ. W przeciwnym razie ucichną. Podziel się ze mną swoją opinią, chcę tego wszystkiego. Dobrze, źle, paskudnie. Co zrobiliśmy dobrze, co zrobiliśmy źle i dlaczego. Pomóż mi stworzyć i dopasować produkt dla ciebie.

W 2015 roku, kiedy niespodziewanie straciłem tatę, byłem bardzo załamany. Szukałem pociechy u przyjaciół i rodziny, ale moim zdaniem najbardziej pomogły mi jasne światła i dzika pasja naszych fanów. Być może dla kogoś z zewnątrz może to brzmieć melodramatycznie, ale naprawdę „naprawiło” mnie to w sposób, którego nie da się opisać. Zarzut, że pro wrestling jest sztuczny nigdy mi nie towarzyszył, ponieważ znam uczucie rodziny cieszącej się z show bardziej od fanów, zbiorowe wstrzymywanie oddechu, gdy testujemy granice naszych ciał i ogólną ucieczkę, którą zapewniamy jako przemysł. Nie ma w tym nic sztucznego, to cholernie ważna służba.

Miałem najlepsze wykształcenie, jakiekolwiek można było dostać w tej pracy. Profesjonalizm od 15 roku życia. Jedenaście lat pod drzewem nauki takich umysłów jak Randy Orton, Vince McMahon, Arn Anderson, Dean Malenko i niezliczonych innych legend. I oczywiście trzy dekady, które codziennie spędzałem na rozmowach o wrestlingu z samym The American Dream.

Wiem co jest po drugiej stronie wzgórza. Miliardowy giełdowy gigant z 70-letnim doświadczeniem i rozległą siecią oddziałów i filii, który ostatecznie stał się monopolem w wrestlingu.

Tak, trochę się denerwuję. Trochę też się boję. Ale i tak siedzę w Waszyngtonie wraz z najlepszymi partnerami i wrestlerami na tej planecie. Jestem z AEW, ponieważ AEW jest dla wszystkich i mam nadzieję, że każdy z chęcią nastawi odbiorniki i da nam szansę zabłysnąć dla ciebie.

Dziękuję wam!”

Post na Instragramie oprócz gwiazd i działaczy AEW polubiły już m.in. takie osoby jak Austin Aries, Cesaro, Heath Slater, Ronda Rousey, Big Show, czy Renee Young.