Uwaga na spoilery ze SmackDown! Zaktualizowana karta walk Hell in a Cell, Shane McMahon vs Kevin Owens, Powrót The Rocka?

» Po ostatnim SmackDown na USA Network, do karty gali Hell in a Cell PPV dołączyła kolejna walka. Tym razem jest to Tag Team Match, a znajdą się w nim Roman Reigns i Daniel Bryan oraz Erick Rowan i Luke Harper. Pełna, zaktualizowana karta walk październikowej gali WWE PPV poniżej:

Hell In a Cell for the WWE Universal Title
“The Fiend” Bray Wyatt vs. Seth Rollins (c)

Hell In a Cell for the RAW Women’s Title
Sasha Banks vs. Becky Lynch (c)

Roman Reigns & Daniel Bryan vs. Erick Rowan & Luke Harper

» WWE zatwierdziło kolejne walki na premierowe SmackDown na antenie FOX. Kevin Owens zawalczy z Shanem McMahonem w Ladder Matchu, a stawką będą kariery obu zawodników. Jeśli wygra Shane, Owens pozostanie zwolniony z WWE, natomiast jeśli wygra “KO”, McMahon będzie musiał opuścić federację.

Oprócz tego, odbędzie się również tag team match – Sasha Banks & Bayley vs Charlotte Flair & Becky Lynch:

» W Dark Matchu przed ostatnim SmackDown, Apollo Crews pokonał Buddy’ego Murphy’ego.

» “AdAge” ujawniło, że pomimo wielu zapowiedzi na premierowe SmackDown na antenie FOX, wciąż planowanych jest wiele niespodzianek, które ściśle są trzymana w tajemnicy. Spekuluje się, że jedną z takich niespodzianek może być występ The Rocka, który będzie promował najnowszy film ze swoim udziałem – Jungle Cruise.