Dlaczego Big Show opuścił WWE? | WrestleVotes: “Wszyscy słuchają ofert”

Weteran pro wrestlingu, Paul Wight (Big Show) podobno opuścił WWE po tym, jak obie strony nie były w stanie uzgodnić warunków finansowych nowego kontraktu.

Jak wspominaliśmy wcześniej, AEW poinformowało dzisiaj o podpisaniu długoletniej umowy z Wightem. W federacji Tony’ego Khana pełnić będzie rolę komentatora w nowym programie AEW Dark: Elevation oraz wrestlera. Podobnie jak wcześniej Sting, został on już dodany do rosteru na oficjalnej stronie internetowej AEW.

PWInsider donosi, że Wight i WWE nie uzgodnili warunków nowego kontraktu w zeszłym miesiącu, zaledwie kilka dni po tym, jak ten pojawił się w odcinku RAW Legends 4 stycznia.

Zauważono, że będąc wtedy na RAW, Wight był bardzo otwarty na temat swojego niezadowolenia z sytuacji kontraktowej.

Wygląda na to, że odejście Wighta z WWE zostało sfinalizowane w zeszłym tygodniu, ponieważ 19 lutego, “Big Show” został przeniesiony do sekcji Alumni na stronie WWE.

AEW ma ogłosić więcej szczegółów na temat zakontraktowania Paula Wighta i nowego programu podczas dzisiejszego odcinka Dynamite. Obecnie wyraz “Big Show” jest w trendach na Twitterze na całym świecie. Przez moment utrzymywał się nawet na pierwszym miejscu. “Trenduje” również wyraz “Paul Wight”.


Użytkownik “WrestleVotes” na Twitterze odniósł się do najnowszego transferu AEW pisząc:

“Nie mam nic “poufnego” do dodania w sprawie informacji o podpisaniu kontraktu Paula Wighta z AEW z wyjątkiem faktu, że linia komunikacyjna jest otwarta i WSZYSCY słuchają ofert, kiedy nadchodzi czas na nowe kontrakty. Ta wiadomość powinna być jasna. Wszyscy słuchają. Wszyscy.” – napisał.