Uwaga na Spoilery! Kylie Rae oficjalnie w Impact Wrestling, Walki zapowiedziane w turnieju AEW, Hulk Hogan informuje o kontuzji

» Federacja Impact Wrestling ogłosiła, że jedna z najlepszych niezależnych gwiazd kobiecego wrestlingu, Kylie Rae podpisała wieloletni kontrakt z firmą. Podczas ostatniego odcinka Impact TV, Rae pokonała Cassandre Golden przez submission. 27-letnia wrestlerka pojawiła się w październiku podczas Bound For Glory, jako uczestniczka Gauntlet Matchu, z którego została wyeliminowana przez Mahabaliego Sherę.

Portal PWInsider informuje, że już kilka tygodni temu wrestlerka złożyła swój podpis na papierze, dzięki czemu w najbliższym czasie będziemy mogli obserwować jej poczynania w dywizji Knockout’s. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Rae rozmawiała z Jimmym Jacobsem na temat podpisania długoletniego kontraktu z Impact Wrestling:

Jak się czuję? Powiem Ci, jak się czuję. To był emocjonujący rok. Przeżyłam wzloty oraz upadki, ale kiedy wkroczyłam na ring zapaśniczy zamieszczony w tej arenie, wiedziałam, że będzie to mój dom. Czułam to i dlatego z dumą ogłaszam, że Kylie Rae podpisała długoletni kontrakt z Impact Wrestling! Świetna wiadomość!

» Podczas wczorajszego odcinka» AEW Dark poznaliśmy pierwszych czterech uczestników historycznego turnieju, który wyłoni pierwszego TNT Championa. Turniej ten rozpocznie się 8 kwietnia podczas Dynamite. 23 maja w Las Vegas odbędzie się gala PPV Double Or Nothing, na której dowiemy się, kto będzie miał możliwość jako pierwszy dotknąć TNT Title. W pierwszych dwóch konfrontacjach Cody Rhodes zmierzy się z Shawnem Spearsem, a Sammy Guevara z Darby Allinem.

W tym tygodniu WWE Hall of Famer Hulk Hogana nabawił się kontuzji podczas jednego z treningów. WWE Hall of Famer za pośrednictwem Twittera wymienił nazwisko innej gwiazdy, która w przeszłości poradziła sobie z kontuzją prawego bicepsa. Tą osobą był Rusev:

W ubiegłym roku Hulk pomyślnie przeszedł operację kręgosłupa i już po kilku miesiącach mógł wrócić do pełnej sprawności. Warto nadmienić, że 67 latek po raz drugi zostanie wprowadzony do WWE Hall of Famer. To wydarzenie miało odbyć się przed WrestleManią 36, ale z powodu koronawirusa zostało przełożone na inny termin. Oprócz Hulka do Hall of Fame wprowadzeni zostaną: Scott Hall, Kevin Nash oraz Sean Waltman (nWo).