Hell in a Cell Match, Uczestnicy turnieju CWC za kulisami RAW, Wpis Finna Balora na Twitterze, RVD powróci do WWE?, Brie Bella powróci do ringu WWE?, Adam Cole na temat możliwego powrotu CM Punka do ROH, Federacja AAA na temat braku obecności Alberto El Patrona na evencie

» Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW United States Champion Roman Reigns ogłosił, że Rusev otrzyma walkę rewanżową, która odbędzie się podczas gali WWE PPV Hell in a Cell, a starcie odbędzie się na zasadzie Hell in a Cell Matchu. Gala ta odbędzie się 30 października w Bostonie.

» Portal PWInsider.com donosi, że uczestnicy turnieju WWE Cruiserweight Classic Cedric Alexander oraz Tony Nese byli obecni za kulisami podczas Monday Night RAW. Również Emma oraz Paige były obecne w Los Angeles na RAW, lecz niestety ta druga wrestlerka nie otrzymała jeszcze zgody na powrót do ringu.

» Kontuzjowany były WWE Universal Champion Finn Balor za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swoich przyjaciół:

”Niektórzy moi przyjaciele są na RAW, Niektórzy moi przyjaciele są na SD, Niektórzy moi przyjaciele są w NJPW, Niektórzy moi przyjaciele są na scenie niezależnej. Życie jest dobre”.

» Rob Van Dam za pośrednictwem Twittera odpowiedział na pytanie jednego z fanów dotyczące powrotu do WWE:

”Prawdopodobnie. Idę z prądem życia”.

» Brie Bella w wywiadzie dla The New York Post wypowiedziała się na temat ewentualnego powrotu do ringu WWE:

”W tym momencie moim największym priorytetem jest zajmowanie się ogrodem oraz urodzenie dziecka. Na pewno kiedyś powrócę do ringu, po to aby wznowić współpracę z moją siostrą”.

» Aktualny ROH Heavyweight Champion Adam Cole pojawił się gościnnie w podcaście Pro Wrestling Illustrated, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu byłego ROH Championa CM Punka do federacji Ring of Honor:

”Po jego odejściu z ROH długo z chłopakami z szatni zastanawialiśmy się nad tematem powrotu Punka do naszej szatni. W ciągu ostatnich dwóch lat wszystko co było związane z wrestlingiem kręciło się wokół CM Punka oraz jego debiutu w UFC. Teraz, kiedy ma za sobą kolejną przygodę mógłby powrócić do ROH, abyśmy mieli jednego z ojców nowej ery jaką zapoczątkował podczas swojego pobytu w ROH. Głównym powodem mojego zainteresowania wrestlingiem był CM Punk, więc myślę, że byłby on niesamowitym wzmocnieniem szatni ROH”.

» Alberto EL Patron miał pojawić się na wczorajszym evencie federacji AAA i wystąpić w walce wieczoru, ale postanowił sobie zadrwić z oficjeli i nie pojawić się w związku z czym AAA wydało krytykujące oświadczenie dotyczące byłego WWE Championa:

”Ubolewamy nad brakiem zaangażowania ze strony Alberto, bo nie zjawił się przed meksykańską publicznością, która wspierała go przez całe życie, dzięki czemu stał się jednym z czołowych wrestlerów w Meksyku oraz za granicą”.

Chris Featherstone z portalu SportsKeeda w swoim artykule wspomniał o tym, że El Patron nie chciał oddać tytułu AAA Championship w momencie, kiedy podpisał kontrakt z WWE i ponownie powrócił do tej federacji, a miało to miejsce w październiku 2015 roku.

Sporo się spekulowało na temat pojawienia się Alberto El Patrona na niedzielnej gali TNA PPV Bound For Glory, ponieważ był widziany tego samego dnia w Orlando, czyli mieście, w którym odbyła się gala.