WrestleMania37 MyWrestling

Zapowiedź podcastu MyWrestling z okazji WrestleManii!

Kwiecień to najgorętszy okres w roku każdego wrestlingowego maniaka. Jako MyWrestling postanowiliśmy z tej okazji powrócić do formy podcastów i specjalnie dla Was omówić zbliżającą się WrestleManię. Startujemy w sobotę o godz. 18:00!


Szczegóły:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, już w najbliższą sobotę na naszym oficjalnym YouTube odbędzie się podcast. Nie zabraknie kilku znanych gości… Głównym tematem rozmów – a jakże inaczej! – The Grandest Stage of Them All, WrestleMania!

Na ten moment możemy uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić Wam dwóch gości:

Piotr Majchrzak – Autor i wydawca w sport.pl, z którym jest związany od 2016 roku. Określa siebie mianem pasjonata futbolu i skoków narciarskich. Współprowadzi magazyn F1 Sport i Sekcję Piłkarską. Oprócz tego spełnia się jako Youtuber, prowadząc swój kanał Jumper TV z prawie 23 tysięczną publicznością.

HEELPiTeRo – doskonale nam wszystkim znany YouTuber, który jak sam mówi – robi to z pasji a nie dla wyświetleń i pieniędzy. Jego kanał na Youtube, PiTeRoGaming subskrybuje aż 65,4 tysięcy użytkowników. Filmiki PiTeRo z trybu kariery stały się kultowe. Oprócz piłki nożnej, lubi obejrzeć dobry wrestling.

To nie koniec! Kolejni goście potwierdzają swój udział w naszym przedsięwzięciu, jednakże nie możemy podać Wam wszystkiego na tacy i mamy dla Was pewne niespodzianki. Nie pożałujecie!

Jednakże czym byłby podcast bez naszej publiczności, która jest niezbędnym elementem każdego show? Pomóżcie utworzyć największą wrestlingową społeczność i koniecznie wbijcie w sobotę o 18:00 na nasz kanał MyWrestling! 

Wpadniesz? 😉