Wielki Podcast przed WrestleManią 37!

WrestleMania. Święto każdego fana wrestlingu i największy coroczny event w rozrywce sportowej.

To również idealna okazja na zorganizowanie podcastu!

10 kwietnia o godz. 18:00 spotykamy się na naszym kanale na YouTube. Specjalnie dla Was, ściągnęliśmy naprawdę zacne grono gości specjalnych. Szczegóły transmisji znajdziecie poniżej:

18:00

Prowadzący:

  • Mateusz Kirpsza

Z MyWrestling związany od maja 2020 roku. Ponadto redaktor Poinformowani.pl oraz aktywny komentator Radia GOL.

Goście:

  • Jakub Kazula

Dziennikarz newonce.sport. Nie tak dawno mogliście przeczytać artykuł jego autorstwa poświęcony wrestlingowi, który zebrał bardzo pozytywne recenzje. Kuba to również ekspert w dziedzinie futbolu amerykańskiego. W lutym komentował Super Bowl na antenie TVP Sport.

  • Piotr “Sabinq” Gilewski

Administrator i redaktor WrestleFans. Kilkukrotnie miał okazję komentować WWE na Extreme Sports Channel. To jeden z najbardziej znanych i cenionych redaktorów wśród portali wrestlingowych w Polsce. WrestleMania nie jest mu obca – jako widz na trybunach oglądał edycje nr. 30 i 33.

18:45

Prowadzący:

  • Piotr Małecki

W MyWrestling zaczynał prawie 6 lat temu. Do redakcji powrócił w zeszłym roku. Twórca podcastów “Głos Wrestlingu” oraz najnowszy komentator Maniac Zone Wrestling.

Goście:

  • Piotr Majchrzak

Autor i wydawca Sport.pl – jednego z największych portali w Polsce. Ponadto udziela się w różnych programach na YouTube, ale i nie tylko. Przy okazji transmisji skoków narciarskich, można czasem zaobserwować go w studiu telewizyjnym. Wrestling to jego zamiłowanie, chętnie o nim pisze i rozmawia.

  • HEELPiTeRo

Znany i lubiany youtuber gamingowy. Prowadzi swój kanał, gdzie ogrywa m.in. Football Managera, FIFĘ i oczywiście, jakżeby inaczej, WWE 2K. To również wielki fan piłki nożnej – udziela się na stronie swojego ukochanego klubu, Jagiellonia.net. Być może część z Was pamięta, że kilka dobrych lat temu, PiTeRo razem z Piotrem Majchrzakiem komentowali pokazy grupy WKSW. Były to czasy, w których PLKDamian zdobywał pas mistrzowski. Działo się.


Podczas transmisji LIVE uruchomione będą donejty. Wszystkie wpłacone pieniądze zostaną przekazane rodzinie Olafa, fana wrestlingu, który znalazł się w ciężkiej sytuacji.

KONIECZNIE BĄDŹCIE Z NAMI!