MW-Studio przez cały rok – Najbliższy odcinek na żywo już w najbliższą sobotę!

Począwszy od 2022 roku postanowiliśmy przywrócić nasz kanał na YouTube do żywych. Już teraz możecie wysłuchać na nim wywiadów z Pawłem “Boryssem” Borkowskim i Royal Strikerem, a za tydzień… powrót MW-Studio!

MW-Studio to flagowy podcast portalu MyWrestling służący głównie do omawiania karty walk zbliżających się gal WWE PPV. Pierwszy odcinek odbył się w 2016 roku. Ostatni, 59-ty, zaś w październiku 2021.

Nasz plan jest prosty – chcemy zorganizować MW-Studio przed każdą dużą galą WWE w tym roku. Jednak nie tylko! Na pewno będą też podcasty przed galami AEW (czego na naszym kanale jeszcze nie było) oraz niewykluczone, że będziemy spotykać się także przed PPV od IMPACT Wrestling.

W niektórych przypadkach, publikowane będą również audycje po galach, w których nasi redaktorzy omówią wyniki walk oraz ich przebieg.

Z przyjemnością możemy zapowiedzieć, że najbliższe wydanie MW-Studio LIVE odbędzie się w sobotę 29 stycznia, tuż przed WWE Royal Rumble! Podcast poprowadzi nasz redaktor i świetnie rokujący komentator sportowy, Mateusz Kirpsza. Kto do niego dołączy oraz o której godzinie rozpocznie się transmisja? Tego dowiecie się na dniach, dlatego warto obserwować na bieżąco naszą stronę internetową oraz portale na social mediach!