WWE Monday Night RAW 21 czerwca 2021 roku: Raport

W Yuengling Center na Florydzie odbyło się pierwsze RAW po Hell in a Cell. 

Show otwiera Bobby Lashley i jego świta. Montel Vontavious Porter przeprowadza wywiad z Bobbym i mówi o pokonaniu Drew McIntyre’a ostatniej nocy. MVP rozgląda się i widzi dwóch samców alfa, pięć pięknych kobiet i butelkę szampana, a to tworzy niezłą imprezę. Porter wznosi toast…. I wtedy wkraczają The New Day. Chcą się przyłączyć i robią to wrzucając toast na ring. Montel mówi, że są klaunami i dlatego oglądali Hell in a Cell, podczas kiedy Bobby Lashley go eventował. Dodaje, że kiedy wrócą trybuny, oni nadal będą cosplayować i grać w gry wideo, podczas gdy on i Lashley będą cieszyć się drobniejszymi rzeczami.
Kofi Kingston mówi, że nigdzie się nie wybierają i jest dobrze udokumentowane, że otacza się raczej przyjaciółmi i rodziną niż użytkownikami, którzy przeżują cię i wyplują. Ma pytanie do Boba – czy MVP i jego specjalne przyjaciółki będą się kręcić wokół niego po tym, jak pokona go w walce o tytuł?
Lashley mówi, że nie ma się o co martwić, bo nigdy nie straci tytułu na rzecz kogoś zbyt zajętego tańczeniem i robieniem naleśników, by zdać sobie sprawę, że stracił tytuł. W tym świecie istnieje hierarchia, a Bob jest na szczycie, podczas gdy New Day są na samym dole.
Kofi przypomina mu, że to on pokonał Daniela Bryana, by zdobyć tytuł w pierwszej kolejności, a jeszcze miesiąc temu pokonał go w tym właśnie ringu! Kofi wyzywa go więc na rewanż na Money in the Bank i Bob się zgadza, ale chce dziś wieczorem pojedynku z Xavierem Woodsem.
Przerwa.

Wracając z reklamy, komentatorzy potwierdzają, że Hell in a Cell match pomiędzy Woodsem a Lashleyem odbędzie się dziś wieczorem.

Widzimy materiał, w którym AJ Styles i Omos wbiegają wcześniej za kulisy za Viking Raiders. AJ nazywa je zerami. Ivar mówi, że w zeszłym tygodniu wyruszyli na rajd i wyszli z niego z fenomenalnym zwycięstwem. Styles nazywa to niechlujnym szczęściem i mówi, że jeśli chcą zobaczyć prawdziwy rajd, to obejrzą jak dziś wieczorem spierze Ricocheta na miazgę.
Ricochet mówi w promo, że mnóstwo ludzi zrobi wszystko, by zostać Mr. Money in Bank ale ich najlepsi zawodnicy nie są wystarczająco dobrzy. On jest gotów zrobić wszystko, by wygrać.

Match #1
Money in the Bank Qualifying Match
AJ Styles vs. Ricochet

ZWYCIĘZCA: Ricochet

Widzimy Randy’ego Ortona za kulisami, gdy Matt Riddle podjeżdża z ładunkiem merchu RK-Bro. Mówi o tym, jak fajnie, że obaj się mogą się zakwalifikować i ukryje swój towar w walizce, jeśli wygra. Jego skrytka… Whoppersów. Nie ufa Burger Kingowi. Riddle mówi, że wie, że Randy wygrał Money in Bank wcześniej i może on ma jakieś wskazówki, jak brat dla brata? Orton wzdycha i mówi Mattowi, żeby nie wchodził mu w drogę. Riddle zwraca uwagę, że będzie to trudne, jeśli obaj wygrają swoje kwalifikacje, ale Randy wpatruje się w niego i mówi, że to nie będzie niesamowite dla Matta. Riddle życzy mu powodzenia i przechodzimy do przerwy.

Wracając z reklamy dostajemy materiał z tajemniczą Piper Niven pokonującą Naomi w zeszłym tygodniu w imieniu Evy Marie.
Eva Marie za kulisami mówi, że minęło pięć lat odkąd weszła do ringu więc wszystko musiało być idealne. W zeszłym tygodniu poszła na manicure i przeziębiła się. Jednakże wie, że ludzie nie mogą się doczekać jej walki.
Asuka i Naomi wygłaszają promo.
Naomi mówi, że została odtrącona, ale to nie wystarczy by przyćmić blask, a ona jest pewna siebie, bo Eva Marie nie jest gotowa na nią czy Asukę.
Doudrop i Eva Marie robią swoje wejście, by wysłać nas na przerwę.

Match #2
Asuka & Naomi vs. Doudrop & Eva Marie

ZWYCIĘŻCZYNIE: Asuka & Naomi

Dostajemy podsumowanie pojedynku Rhea Ripley vs. Charlotte Flair z wczorajszego wieczoru.
Widzimy pięciokrotnego NWA World Heavyweight Championa Adama Pearce’a i Sonyę Deville idących za kulisami, aby wysłać nas na przerwę.

Za kulisami widzimy Bobby’ego Lashleya, który przygotowuje się do walki.

Champion Adam Pearce i Sonya Deville są w ringu, aby omówić incydent z ostatniej nocy. Zapraszają Rheę Ripley do ringu. Pearce mówi, że wiedzą, że zdyskwalifikowała się celowo, aby jej tytuł był bezpieczny. Rhea mówi, że widziała jak Charlotte Flair nadużywa tych samych zasad w kółko a ona zrobiła tylko to, co by zrobiono, gdyby role się odwróciły.
Wchodzi Charlotte Flair. Mówi, że ostatniej nocy Ripley udowodniła jej, że jest mądrzejsza niż myślała i całkiem sprytna. Udowodniła, że jest strategiczną zawodniczką, jak to ona, ale i tak ją zniszczy. Deville przyznaje jej rewanż na Money in the Bank.

Widzimy także kłótnię Natalyi i Taminy z Daną Brooke i Mandy Rose.

Randy Orton wchodzi na ring i mamy przerwę.

Match #3
Money in the Bank Qualifying Match
John Morrison vs. Randy Orton

Zwycięzca: John Morrison

Dostajemy podsumowanie walki Alexa Bliss vs. Shayna Baszler.
Nia Jax oraz Shayna i Reginald przechadzają się za kulisami. Nia mówi, że ona nigdy celowo go nie chciała skrzywdzić, a Baszler szydzi z niego mówiąc iż nikt w tej szatni nie przeraża ich i nic nie może powstrzymać ich od zakwalifikowania się do Money in the Bank.

Alexa Bliss wchodzi na arenę, aby wysłać nas do przerwy.

Po przerwie widzimy Nikki Cross, która.. debiutuje w nowym gimmicku superbohatera.

Match #4
Money in the Bank Qualifying Match
Alexa Bliss & Nikki Cross vs. Nia Jax & Shayna Baszler

ZWYCIĘŻCZYNIE: Alexa Bliss & Nikki Cross

Drew McIntyre rozgrzewa się za kulisami, gdy zauważamy Adama Pearce i Sonyę Deville.

Po przerwie, Jinder Mahal, Jeff Hardy, Cedric Alexander i Sheamus skarżą się na Adama Pearce’a i Sonyę Deville o to, że nie zostali zabukowani w kwalifikacjach do Money in the Bank.
Deville mówi im, żeby się zrelaksowali i rozumie ich frustrację ale te walki są ostateczne. Sheamus prosi ją, aby nie słuchała tych głupot, powinien zostać wpisany automatycznie jako United States Champion. Pearce pyta, czy jego nos jest dobry i może bronić tytułu, ale Celtycki Wojownik narzeka, że boli go nos i odchodzi, by pójść do lekarza. Jinder pyta Adama, co się stanie, jeśli jeden z uczestników dozna kontuzji i prosi, aby być branym pod uwagę jako zastępca, jeśli to zrobią.

Match #5
Money in the Bank Qualifying Match
Drew McIntyre vs. Matt Riddle

ZWYCIĘZCA: Matt Riddle

Wracając z reklamy dostajemy podsumowanie rozstania Eliasa i Jaxsona Rykera.
Widzimy Jaxsona Rykera za kulisami, gdy Mansoor podchodzi i prosi o radę. On pyta, co dokładnie Ryker robi, ale nie dostaje odpowiedzi.  Jaxson mówi mu, żeby nigdy nie pozwolił swojemu wrogowi uciec, bo najczęściej ci, którzy są najbliżej ciebie, to wilki w owczej skórze. Dlatego za tydzień ma strap match z Eliasem i nie będzie miał gdzie uciec ani się schować. Eliasowi chodzi o muzykę, ale melodią słyszaną na całym świecie będzie dźwięk paska uderzającego o jego ciało. Mansoor dziękuje mu i odwraca się, by wyjść, ale wpada na Mustafę Alego. Ali twierdzi, że zadaje niewłaściwe pytania niewłaściwym ludziom i musi zapytać, w jaki sposób wszystkie supergwiazdy startujące w kwalifikacjach ukradły te miejsca im dwóm. Radzi mu, że jeśli nie możesz nawet dostać szansy, by wspiąć się po drabinie sukcesu, musisz zbudować własną drabinę.

Komentatorzy zapowiadają kwalifikację ostatniej szansy, triple threat, pomiędzy przegranymi walk mężczyzn kwalifikacji singlowych na przyszły tydzień.

The News Day wchodzą na arenę.

Match #6
Hell in a Cell Match
Bobby Lashley vs. Xavier Woods

ZWYCIĘZCA: Bobby Lashley

Po pojedynku, Lashley atakuje Woodsa, a MVP wślizguje się do klatki, zamykając za sobą drzwi! Lashley wciąż atakuje Xaviera, wykonując na nim Hurt Lock, podczas gdy Kofi desperacko walczy, by mu pomóc!

Tyle na dzisiaj, widzimy się podczas raportu ze SmackDown!