Dwie gwiazdy RAW kontuzjowane po Wrestlemania Backlash, nowy przydomek Drew McIntyre’a, śmierć byłej gwiazdy NWA

W opinii publicznej pojawiły się informacje o urazach gwiazd WWE podczas ostatniej gali PPV. Jako pierwsza pojawiła się informacja o kontuzji The Miz, który w niedzielę walczył z Damianem Priestem. Aktualnie nie wiemy dokładnie, jak poważny jest to uraz, lecz portal F4Wonline.com donosi, iż chodzi tu o uraz kolana. Nie jest również podana długość absencji Miza. Oczywiście nie wystąpił podczas RAW, lecz John Morrison wspomniał o swoim tag team partnerze podczas wywiadu na zapleczu. Nie powiedział nic o kontuzji, lecz oznajmił, że The Miz już nigdy nie będzie taki sam, jak powróci do akcji.  Sam zainteresowany wrzucił tweeta, gdzie napisał, iż czuje się dobrze po ostatnim starciu.

Kolejna gwiazda, która nabawiła się urazu to Braun Strowman. The Monster Among Men nie wystąpił tak jak Miz podczas poniedziałkowego RAW. Podczas segmentu otwierającego czeroną tygodniówkę MVP powiedział, iż Braun złamał żebra podczas walki o tytuł WWE. Federacja często wykorzystuje fakt połamanych żeber, jednak parę osób zaobserwowało jak Strowman, łapał się właśnie w tej okolicy po walce. Będziemy informować na temat zdrowia Brauna.

Drew McIntyre po RAW napisał na Twitterze następującą wiadomość:

Z dość dużym entuzjazmem wśród fanów rozbrzmiał przydomek Big D. Przypomnijmy, iż dzięki pomocy ze strony Szkota, Kofi Kingston przypiął Bobby’ego Lashleya w main evencie czerownej tygodniówki. Nawiązanie jest oczywiście do Big E, który przez lata tworzył The New Day z Kofim i Xavierem. W przesłość podobny nickname posiadał Kevin Owens – Big O.

Były mistrz tag team federacji NWA Don Kernodle odszedł w wieku 71 lat. Przez lata zmagał się z problemami zdrowotnymi, lecz do tej pory nie została podana oficjalna przyczyna zgonu. Podczas wielu lat kariery zapaśniczej występował w NWA, gdzie odnosił największe sukcesy oraz w Mid-Atlantic Wrestling. Głównie kojarzyć można było go obok WWE Hall of Famera Sgt. Slaughtera, z którym tworzył tag team i należał do Cobra Corp. Nie podpisał kontraktu z WWE, lecz w swojej karierze pokonał na przykład Tito Santane i Rocky’ego Johnsona. Pasy tag team zdobył wraz z Sgt. Slaughterem, Bobem Ortonem i Ivanem Kollofem.