Kim jest ostatni członek drużyny RAW?, Kto zmierzy się z Dolphem Zigglerem na Survivor Series?, Zapowiedź odcinka WWE Superstars, Paige gotowa do rehabilitacji, Brie Bella opowiada o swojej ciąży, Walka wieczoru na RAW

» 7 listopada w Glasgow odbył się Monday Night RAW podczas, którego komisarz czerwonej tygodniówki Stephanie McMahon ogłosiła, że piątym uczestnikiem drużyny RAW będzie Seth Rollins. Pojedynek ten odbędzie się na zasadzie Traditional Elimination Matchu na gali PPV Survivor Series. Tak prezentują się zaktualizowane drużyny:

Drużyna RAW: Braun Strowman, Chris Jericho, WWE Universal Champion Kevin Owens i WWE United States Champion Roman Reigns
Drużyna SmackDown Live: Baron Corbin, Bray Wyatt, Randy Orton, Dean Ambrose i WWE World Champion AJ Styles

» Podczas RAW dowiedzieliśmy się, że zwycięzca starcia Sami Zayn vs Rusev zmierzy się z Dolphem Zigglerem na gali PPV Survivor Series o IC Title. Zwycięzcą starcia o miano pretendenta został Sami Zayn i to on zmierzy się z Dolphem.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które zostały nagrane podczas tapingu WWE Superstars:

-Neville vs. Titus O’Neil
-Bo Dallas vs. Darren Young

» WWE Women Paige za pośrednictwem twittera poinformowała o etapie rehabilitacji jaką przechodzi:

”Gotowa do ćwiczeń na siłowni. Kołnierz na szyi mnie nie martwi 😉 jestem szczęśliwa i zdrowa! pic.twitter.com/rmD6QXlGw0”.

» Brie Bella udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojej ciąży:

”Czuję się jakbym codziennie przeżywała WrestleManię. Dobrą rzeczą jest to, że mogę bez problemu ucinać sobie drzemki i nie przejmować się różnymi sprawami. Mam ochotę na węglowodany, więc teraz jem tylko owoce i bułeczki. Kiedy dowiedziałam się, że będę miała córeczkę, to od razu pojawiła mi się myśl w głowie dotycząca niesamowitego związku z moją mamą i mam zamiar mieć taki dobry kontakt ze swoją córką”.

» Podczas RAW Stephanie McMahon ogłosiła, że walką wieczoru będzie Fatal 5-Way Match, w którym udział weźmie pięciu uczestników drużyny czerwonej:
Kevin Owens vs Seth Rollins vs Chris Jericho vs Braun Strowman vs Roman Reigns