Heath Slater wyjawia, dlaczego nie doszło do powrotu 3MB, Tony Khan o pracy AEW podczas COVID-19, Martha Hart opowiada o Montreal Screwjob

» Razem z obecnym mistrzem WWE Drew McIntyre i Jinderem Mahalem, Heath Slater tworzył grupę 3MB. Wrestler znalazł się w gronie wielu gwiazd, które w ubiegłym miesiącu zostały zwolnione przez firmę. Heath wyjawił, dlaczego WWE nie zdecydowało się na powrót grupy 3MB:

Być może, dlatego że nie byłem gotowy….ponieważ nie byłem. To znaczy mogłem tam pójść i wykonywać różne ruchy. To mogło być dobre, ale chyba tylko dla mnie. Jednym ze sposobów, w jaki Jinder i Drew zmienili się było chęć zachowania odpowiedniej sylwetki oraz dbanie o zdrowie i dłuższe życie. Oczywiście ta zasada ma swoje odzwierciedlenie w branży wrestlingowej. To jedna z tych rzeczy, które Ci pomagają, ja niestety wypaliłem się. Nie winię nikogo, ponieważ w każdej chwili mogłem się zmienić. Wydaje mi się, że potrzebowałem tego uderzenia w twarz, tak samo jak Drew i Jinder. Przez 14 lat byłem w WW i zrobiłem wiele rzeczy, ale także miałem wiele do zrobienia. Są rzeczy na mojej liście, których nie udało mi się zrobić. Dlatego też jestem podekscytowany odejście z WWE i możliwością poprawienia niektórych rzeczy. Jeśli wrócę, będę mocniejszy. Jeśli nie, to kto wie.

ZOBACZ TAKŻE >>> Współpraca z nowym kanałem na YouTube!

» Prezes AEW Tony Khan rozmawiał z Tonym Schiavone i Aubrey Edwards o nagraniach telewizyjnych AEW podczas pandemii COVID-19:

Wiedziałem, że istnieje spora szansa, że show Rochester odbędzie się, podobnie jak w Newark. Niestety musieliśmy się odwrócić i pomyśleć o tych wszystkich sprawach. Myślę, że to było dla mnie trudne. Nie chciałem zmuszać nikogo do pracy w takich okolicznościach. Więc kiedy byliśmy w Salt Lake City, powiedziałem wszystkim, że odtąd mogą pracować dobrowolnie. Musieliśmy szybko ustalić, kto będzie chciał występować na tygodniówkach, a kto woli spędzić czas w domu z najbliższymi. Tej nocy wiedziałem, że będziemy musieli wprowadzić wiele zmian, jeśli chcemy aby nasz program funkcjonował. Rozmawiałem z network. Byli podekscytowani faktem, iż możemy kontynuować nagrywanie pokazów. Niektórzy mnie zaskoczyli pracując tak ciężko w czasie pandemii. Cieszę się z tego, ponieważ ostatnią rzeczą, jakiej chce, jest to aby ktokolwiek czuł się nieswojo w środowisku pracy. Haha – zażartował prezes AEW.

» Martha Hart wystąpiła gościnnie w Talk is Jericho, gdzie wypowiedziała się na temat Montreal Screwjob w wykonaniu Owena:

To był naprawdę trudny okres dla Owena, ponieważ chociaż nie podzielał tej samej filozofii, co Bret (jeśli chodzi o wrestling), to bardzo zależało mu na swoim krewnym i martwił się o jego przyszłość.

The Montreal Screwjob odbył się 9 listopada 1997 roku podczas gali Survivor Series. W walce wieczoru Shawn Michaels pokonał Breta Harta w walce o WWF World Heavyweight Championship. W trakcie walki prezes WWE Vince McMahon kazał Earlowi Hebnerowi zakończyć walkę mimo, iż Bret nie poddał się. Bret po walce był wściekły i poczuł się zdradzony.

Owen był związany z firmą 5-letnią umową. Poprosił, aby pozwolono mu odejść ze względu na sytuację brata. Niestety oficjele firmy nie zgodzili się. Umowa między obiema stronami działała w następujący sposób: Jeżeli nie pracujesz, nie możesz występować u kogoś innego, a także nie zarabiasz pieniędzy. Była to uciążliwa umowa, z której korzystała jedynie firma, nie wrestler. Nie miał wyboru, musiał albo zostać, albo odejść i nie pracować. Owen musiał zostać i wypełnić swoje zobowiązania wobec firmy.