Bryan Danielson porównuje walkę z Kofim Kingstonem i Kennym Omegą, Federacja Impact Wrestling zapowiada 20-Man Battle Royal

» AEW Superstar Bryan Danielson wystąpił w ABC 6 Action News. W trakcie rozmowy doświadczony wrestler opowiedział o swojej ostatniej rywalizacji z Kennym Omegą na AEW Grand Slam porównując ją do momentu z Kofim Kingstonem na WrestleManii.

Kiedy spoglądasz w przeszłość na swoje ulubione pojedynki masz pewien dylemat. Moim ulubionym doświadczeniem na ringu może być walka z Kofim Kingstonem podczas WrestleManii 35, ale myślę, iż rywalizacja z Kennym mogła ją przebić. W trakcie takich momentów myślę głównie o fanach, ponieważ to oni dają nam niesamowitą reakcję, która nas napędza. Nie rozmawiałem o tym z CM Punkiem od lat, ale w 2004 lub 2005 roku rywalizowaliśmy ze sobą przed 75 osobami dla małej federacji z Florydy. Zmagaliśmy się przez ponad 45 minut, co było wielkim osiągnięciem.

 

W tym momencie słyszeliśmy facetów siedzących w pierwszym rzędzie. To było przygnębiające doświadczenie, w przeciwieństwie do tego, w którym fani wydają się być podekscytowani. Mimo wszystko jestem wdzięczy fanom za wszystko, co mnie spotkało z ich strony.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że podczas czwartkowego odcinka Impact TV odbędzie się 20-osobowy Battle Royal.

Zwycięzca Battle Royal weźmie udział w 20-Man Call Your Shot Gauntlet Matchu podczas Bound For Glory. Ostatnia osoba, która zostanie wyeliminowana w Battle Royal wejdzie do Call Your Shot Gauntlet z numerem #1.

Zwycięzca 20-osobowego Gauntlet Matchu podczas Bound For Glory w przyszłości będzie mógł zmierzyć się z dowolnym mistrzem w dowolnym czasie. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedzianych uczestników Gauntlet Matchu:

W. Morrissey, Eddie Edwards, Rich Swann, Moose i Brian Myers.