Dlaczego nie doszło do rozpadu tag teamu AJ Stylesa i Omosa?, Alicia Atout opowiada o konfrontacji z Saliną de la Rentą

» Z najnowszego raportu opublikowanego przez Wrestlevotes wynika, iż oficjele WWE poważnie zastanawiali się nad rozdzieleniem tag teamu: AJ Styles i Omos.

Rozłam miał być częścią draftu WWE, ale odpowiednie osoby, a w tym czołowa gwiazda RAW stwierdzili, że Omos nie jest jeszcze gotowy na rozpoczęcie solowej kariery. Tak więc ostatecznie AJ i Omos będą dalej tworzyć drużynę i nie wydaje się, aby sytuacja miała ulec zmianie w najbliższym czasie.

AJ i Omos współpracują ze sobą od kwietnia 2021 roku. W tym czasie na WrestleManii 37 pokonali The New Day odbierając im WWE RAW Tag Team Championship. W sierpniu 2021 roku stracili pasy tag teamowe przegrywając z Randym Ortonem i Riddle na SummerSlam. Te dwie drużyny zmierzą się ze sobą 21 października podczas gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej.

» Alicia Atout wystąpiła w podcaście The Wrestling Inc. Daily, gdzie wypowiedziała się na temat rywalizacji z Saliną de la Rentą.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 11 października 2021: Raport

Myślę, że to właśnie tobie powiedziałam w wywiadzie, że nigdy nie będę walczyć. Powtarzałam to wielokrotnie. Doszło do tego, że ja i Salina wywołaliśmy takie wielkie zamieszanie, że postanowiłyśmy zmierzyć się ze sobą na PPV. Poszłyśmy na całość, a ona nauczyła mnie moves. Byłam cała posiniaczona i nadal nie jestem w stanie usiąść w odpowiedni sposób, ponieważ moja kość ogonowa jest obolała. Walczyłam i mimo, że było to zabawne doświadczenie, nie byłam do niego przygotowana. Jestem małym dzieckiem, który zbiera liczne siniaki. Mam również chorobę skóry, przez co mam mnóstwo siniaków, a one prędko nie znikają. Być może w przyszłości zmierzymy się jeszcze ze sobą, ale nie przyjmuje bookingów wrestlingowych, więc nie nazwałabym siebie wrestlerką. Jednak walczyłam, mimo że chciałam zostać menedżerem. Na pewno spoliczkuję kilka osób, które na to zasługują, a na dniach skontaktuje się z moim lekarzem, aby sprawdzić, jak miewa się moja kość ogonowa. To okropne uczucie powstaje przy kichaniu i kaszlaniu, do bani.