SPOILERY! Wypowiedź nowego mistrza w RAW Talk, Świat wrestlingu gratuluje nowej mistrzyni, Title match zapowiedziany na najbliższe RAW

» W trakcie poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW poznaliśmy nowego WWE 24/7 Championa. Został nim Reginald, który przed odniesionym sukcesem współpracował z Shayną Baszler oraz Nia Jax w non-title matchu z WWE Women’s Tag Team Champions Taminą Snuką i Natalią. Po niefortunnej sytuacji z udziałem Jax oraz Reginald na arenie pojawiło się kilka supergwiazd ścigających Akirę Tozawę. Reginald wykorzystał swój moment atakując WWE 24/7 Championa, dzięki czemu zdobył swoje pierwsze mistrzostwo w WWE.

Nowy WWE 24/7 Champion wystąpił w RAW Talk, gdzie skomentował swoje zwycięstwo.

Czuję się niesamowicie. Pomyśl tylko. Po raz pierwszy występuję przed WWE Universe i zdobywam mistrzostwo.

W trakcie rozmowy z Kevinem Patrickiem, Reginald starał się zachować ostrożność przed atakiem ze strony Tozawy oraz pozostałych wrestlerów.

Nie mam innego wyjścia, więc muszę być czujny przez cały czas. Ten tytuł niesie ze sobą zarówno odpowiedzialność, jak i niepokój, ale nic mi nie będzie. Jestem na to gotów- zakończył.

 

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o niesamowitym wyczynie w wykonaniu Nikki A.S.H. (dawniej Nikki Cross). Posiadaczka walizki Money in the Bank na wczorajszym RAW zrealizowała kontrakt i zdobyła RAW Women’s Championship.

Wrestling World Reacts To Nikki A.S.H. Winning WWE RAW Women’s Championship

Nikki wykorzystała odpowiedni moment przypinając ówczesną mistrzynię kobiet RAW Charlotte Flair, która została zaatakowana przez Rheę Ripley. Wrestlerzy z całego świata za pośrednictwem portali społecznościowych zareagowali na zdobycie pierwszego tytułu mistrzowskiego przez Nikki w WWE.

 

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że Omos oraz AJ Styles będą bronić RAW Tag Team Championship na najbliższym odcinku Monday Night RAW.

ZOBACZ TAKŻE >>>  Spoiler! Gwiazdor Impact Wrestling dołączył do The Bullet Club

Pretendentami do pasów tag teamowych będą The Viking Raiders, dzięki czemu otrzymamy walkę rewanżową z Money in the Bank. Na niedzielnej gali PPV Money in the Bank z rywalizacji o tytuły mistrzowskie RAW Tag Team wyszli obecni mistrzowie.

Na wczorajszym RAW, Ivar oraz Erik wspólnie z Riddlem pokonali Stylesa, Omosa oraz Johna Morrisona. Dla Stylesa oraz Omosa poniedziałkowa rywalizacja będzie czwartą obroną tytułów RAW Tag Team, które zdobyli podczas pierwszego dnia WrestleManii 37, gdzie pokonali The New Day. 3 maja na RAW Omos oraz Styles pokonali The New Day zachowując wspomniane mistrzostwa.