AJ Styles i Omos komentują nadchodzące Royal Rumble, Kofi Kingston ujawnia szczegóły swojej kontuzji, Ciąg dalszy współpracy AEW z Impact w TV

» 24 stycznia w najbliższą niedzielę rocznicę 5-lecia pobytu w WWE obchodzić będzie AJ Styles. The Phenomenal One zszokował świat, kiedy jako numer 3. zjawił się podczas Royal Rumble 2016 spędzając na ringu prawie 29 minut.
Utytułowany wrestler ma nadzieję, że 31 stycznia będzie mógł wejść do royal rumble matchu jako ostatni zawodnik:

Chciałbym wejść z 30. numerem – powiedział Styles podczas swojego występu w RAW Talk, które odbyło się po wczorajszym Monday Night RAW.

Mamy plan niezależnie od tego, czy Omos będzie w meczu, czy też nie. Śmiem twierdzić, że będziemy nie do powstrzymania.

Czy fani mogą spodziewać się twojego występu w royal rumble matchu? – Zapytała Charly Caruso, Omosa:

Myślę, że mógłbym tam wystąpić. Zobaczymy.

Styles oraz Caruso rozmawiali również na temat nowego filmu dokumentalnego o nazwie “WWE Untold” poświęconemu wyłącznie wspomnianemu wrestlerowi. Show pozwala fanom spojrzeć zza kulis na debiut Stylesa w WWE.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 18 stycznia 2021: Raport

» Były WWE Champion Kofi Kingston za pośrednictwem podcastu “The New Day: Feel the Power” wyjawił, że doznał kontuzji po ataku ze strony Cedrica Alexandera. To wydarzenie miało miejsce w ubiegłym miesiącu podczas odcinka Monday Night RAW:

Wracając do czasów, kiedy zostałem kontuzjowany. Miało to miejsce trzy tygodnie temu. Cedric Alexander uderzył mnie w twarz. Kilka moich zębów ucierpiało. Było fajnie, więc pomyślałem, że to zwykły siniak, czy coś w tym stylu. W następnym tygodniu mieliśmy sześcioosobowy mecz i wydawało się, że jest w porządku. Odczuwałem tylko delikatny ból, ale to nie było straszne.

Po sześcioosobowym starciu Kofi oraz Xavier Woods zmierzyli się z The Hurt Business na TLC o RAW Tag Team Championship. W miarę upływu czasu Kofi wyjawił, że czuje się coraz gorzej:

Tydzień później tuż przed wyjściem, czułem że coś się poluzowało. Gdy tylko dotarliśmy na ring, ruszałem się i czułem, że coś wychodzi z miejsca, w którym powinien być. Odczuwałem mocny ból, a to nie było ustawione.

Czuję, że gdyby fani byli obecni na arenie, nie czułbym bólu. Przez cały mecz, gdy coś się wydarzyło, po prostu łapałem się za szczękę. Cały mecz myślałem o tym, ale gdybyśmy mieli do czynienia z fanami to niekoniecznie rozmyślałbym o urazie. Po prostu, kiedy jest tłum, czujesz adrenalinę i to sprawia, że radzisz sobie z każdym problemem.

» Wygląda na to, że współpraca pomiędzy All Elite Wrestling, a Impact Wrestling może być kontynuowana podczas dzisiejszego odcinka Impact TV w AXS. Impact Hall of Famer Ken Shamrock za pośrednictwem Twittera poinformował, że spotkał się z dyrektorem generalnym/prezesem AEW Tonym Khanem:

Zobacz także >>>> STARD✪M 10th Anniversary Show in Korakuen Hall – Raport

@TonyKhan znowu Cię spotkam, mam nadzieję że nasze ścieżki po raz kolejny się skrzyżują.

Zaufaj mi w tej sprawie. NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ #IMPACTonAXSTV W NAJBLIŻSZY WTOREK – napisał David Penzer.

W trakcie wtorkowego Impact TV będziemy świadkami skrótu wydarzeń z sześcioosobowego tag team matchu z udziałem AEW World Championa Kenny’ego Omegi & Impact World Tag Team Champions The Good Brothers vs Impact World Champion Rich Swann, TNA World Heavyweight Champion Moose oraz Chris Sabin. Tej samej nocy obejrzymy walki z udziałem:

– Eric Young vs Rhino

– Kimber Lee i Susan vs Jordynne Grace i Jazz