Bruce Prichard komentuje odejście Brocka Lesnara do NJPW, Nia Jax drwi z botchu na RAW, Aktualności związane z turniejem w Impact Wrestling

» Brock Lesnar po odejściu z WWE w 2005 roku zadebiutował w New Japan Pro Wrestling zdobywając IWGP Heavyweight Championship. Bruce Prichard w Something to Wrestle wyjawił, że oficjele WWE srogo patrzyli na debiut “bestii” w zagranicznej federacji wrestlingowej:

Ponownie zainwestowaliśmy w jego szkolenie i doprowadzenie do popularności. Brock był nieszczęśliwy w tym czasie. Chciał robić inne rzeczy. OK, Mógł spróbować swoich sił w innym miejscu, jednak to my zainwestowaliśmy w niego i chcieliśmy, go chronić. To była tylko część biznesu, on dla nas był biznesem w kategorii rozrywki sportowej.

Nie wiem, czy to zaszło za daleko, czy nie. Wiem, że Brock chciał spróbować swoich siły w innym miejscu, o ile wiem, długo się nie zastanawiał nad tą decyzją. W tamtym czasie byłem bardzo mocno zaangażowany w to. Z biznesowego punktu widzenia, zainwestowaliśmy dużo w Brocka i chcieliśmy go chronić, jako inwestycję.

» Połowa WWE Women’s Tag Team Champions, Nia Jax za pośrednictwem Twittera wdała się w dyskusję z fanami wrestlingu dotyczącą spartaczenia / botchu na Monday Night RAW. Do takowej sytuacji doszło podczas tag team matchu z udziałe Jax i Shayny Baszler z Laną i Asuką.

ZOBACZ TAKŻE >>> Relacja z konferencji prasowej Tony’ego Khana przed Winter is Coming

Ummm, szarżowałam na Małego Jimmy’ego, miał to zrobić.

Nie krzywdź Małego Jimmy’ego.

Za późno. Jestem pewna, że dirt sheets donoszą, iż “legalnie kontuzjowałam Jimmy’ego”, więc będzie nieobecny przez 6-8tygodni.

Była mistrzyni kobiet jest wrestlerką, która w ostatnim czasie została oskarżona przez niektórych fanów o spowodowanie kontuzji Mandy Rose. Poniżej przedstawiamy krótkie materiały wideo ze wspomnianych incydentów:

» Zaledwie trzy tygodnie temu w federacji Impact Wrestling rozpoczął się turniej Knockouts Tag Team Title, którego zwyciężczynie otrzymaną odnowione Knockouts Tag Team Championship. Finał turnieju odbędzie się podczas Hard To Kill, 16 stycznia 2021 roku.

Do półfinału zakwalifikowały się następujące drużyny:

Kiera Hogan & Tasha Steelz

Havok & Nevaeh

Jordynne Grace & JAZZ

W przyszłym tygodniu Taya Valkyrie i Rosemary zmierzą się z Kimber Lee oraz dwukrotną Knockouts Champion Deonną Purrazzo.