SPOILER! NIESPODZIEWANY TITLE CHANGE NA MONDAY NIGHT RAW

W trakcie wczorajszego odcinka Monday Night RAW byliśmy świadkami kilku interesujących rozwiązań, jakie dokonano w federacji WWE.

Na czerwonej tygodniówce nowa mistrzyni Charlotte Flair broniła RAW Women’s Championship w rewanżowej rywalizacji z Rheą Ripley. Pojedynek zakończył się przez dyskwalifikację, w związku z czym córka WWE Hall of Famera zachowała wspomniany tytuł mistrzowski. Niespodziewanie tuż po zakończeniu walki rewanżowej z Money in the Bank na arenie rozbrzmiał theme song zdobywczyni walizki Money in the Bank Nikki A.S.H., która zrealizowała kontrakt. Zwycięstwo w niedzielnym Money in the Bank Ladder Matchu umożliwiło realizację title shotu w dowolnym momencie. Cross wrzuciła mistrzynię do ringu, przekazała walizkę sędziemu i wykonała crossbody przypinając swoją rywalkę.

ZOBACZ TAKŻE >>> Money In The Bank: Raport z gali

Czerwoną tygodniówkę zakończyliśmy widokiem celebrującej nowej mistrzyni kobiet RAW. Dla Nikki jest to pierwszy single title podczas długoletniej przygody z federacją World Wrestling Entertainment. Natomiast dla Charlotte Flair było to piątek panowanie z tytułem na Monday Night RAW. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów wideo ze wspomnianego wydarzenia.